Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik szépnek tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik szépnek tartják magukat, mitől tartjátok magatokat szépnek?

Figyelt kérdés
És a valóban azok, segítenétek kideríteni valamit? Valami nem működik az életemben, de ennek kiderítésében csak jó fizikummal rendelkező lány tud segíteni, a viszonyulások és tapasztalatok miatt.
2011. okt. 14. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Szep szabalyos vonasaim vannak, szep a borom, jo az alakom, ilyenek. Foleg visszajelzeseken alapszik a hitem. De nem nagyon foglalkoztat a dolog. Nem csak ezzel szoktam hoditani.
2011. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Én nem tartom magam szépségkirálynőnek, de azt hiszem, az átlagnál azért picit szebb vagyok. Vékony alakom van és magas vagyok, szép nagy kék szemeim, és hosszú hajam. Divatos ruhákba öltözködöm, ami sokat dob az önbizalmamon. De, mint az előttem lévő mondta, sok múlik a visszaigazoláson.
2011. okt. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

17:37

Te hódítasz? :D


Köszi a válaszokat :) Akkor, ha valamelyikőtöknek van kedve és ideje, dobjon egy privit(mert nektek nem tudok :D) és ott feltenném ezt a pár kérdést, ott leírnám részletesen mit nem értek stb.

Tudom, hogy minden ember más és más, de egyszerűen képtelen vagyok élőben feltenni lányoknak ezeket a kérdéseket, mert elpoénkodnám vagy elnevetnénk :D

2011. okt. 14. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
Idézőjelben is mondhatnàm, de amúgy igen, hódítok:D Ezt nem úgy kell érteni, hogy udvarolok bárkinek is, de pusztán a külsőmmellehetetlen lenne hosszú távú boldog párkapcsolatot kiépíteni és működtetni. Kell még a privat, vagy már kaptál választ a kérdéseidre?
2011. okt. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

07:25


Aha, kellene privát, ha van időd. :D

2011. okt. 17. 14:07
 6/8 anonim ***** válasza:
Már tudsz nekem írni. Várom a kérdéseidet:)
2011. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

14:19

elküldtem :P

2011. okt. 17. 14:48
 8/8 anonim válasza:
33%
Elégedett vagyok magammal.Nagas vagyok és karcsú,szép az arcom,hosszú a hajam.(kulonben a falu legszebb lányának tartanak)
2012. máj. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!