Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Normális az, ha nem ugyanakkor...

Normális az, ha nem ugyanakkora a két szemem? és nem kicsi, azért feltűnő különbség. Ez mennyire visszataszító? (egyébként lány vagyok)

Figyelt kérdés
2009. jún. 8. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez aranyos kérdés. Normális igen és nem visszataszító hanem emberi.
2009. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%

Nekem sem ugyanakkora, az egyik kerekebb, a másik meg hosszúkásabb. Senkinek nem egyforma az arca két oldala.

Ha elég feltűnő akkor sminkkel tudsz korrigálni, én is így szoktam. Így ugyanakkorának látszik a kettő.

2009. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kisebb az egyik. Bár csak akkor látható, ha jól megnézi az ember.

Egyébként nem visszataszító.

Minden embernek eltér egy kicsit, csak van akinek jobban és van akinek kevésbbé látszik.

2009. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,kicsit megnyugodtam!És sminkkel hgy tudok korrigálni rajta?
2009. jún. 9. 10:48
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem is nagyobb az egyik, sőt, fél centivel lejjebb van, meg másabb a formája is..

nem korrigálom, egyformán sminkelem mindkét szemem, de én azt javasolnám, hogy a nagyobb szemedet egy nagyon picit sötétebbre fest (jobban húzd ki szemceruzával), mert az kicsinyíti, a kisebb szemed pedig picit világosabbra fesd.

2009. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fúk véleményére is kíváncsi lennék!számotokra ez mennyire visszataszító?imserkedésnél pl
2009. jún. 20. 14:36
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon az egyik:D
2010. márc. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem is másmilyen.Tusozásnál a bal szememet egy kicsit vastagabban kell kihúznom:P
2010. márc. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azért ha nagyon feltünő, akkor az nem biztos, hogy normális. lehet, hogy exophtalmus. ez a szemkidülemkedése, keress rá. ezt medrolkúrával tudják kezelni.


képet csatolhatnál és akkor megtudnánk mondani pontosan, hogy mennyire vészes.

2010. márc. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De nekem ez kiskorom óta így van szóval nem hiszem, hogy ez a betegségem lenne!
2010. márc. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!