Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a külsőmröl?

Mit gondoltok a külsőmröl?

Figyelt kérdés

Magas vagyok, mellem nincs sok, csak egy kicsi, az arcom kicsit felnöttes, 13 leszek, barna hajam van.

Általában kisminkelem magam, nem durván csak szolidan. Sokszor a körmöm is ki van festve.

A ruháim is átlagosak. Kék cső naci, torna cipő, bőrkabát..


2012. márc. 5. 15:28
 1/6 anonim válasza:
100%

13 leszel

ne várj még sokat

2012. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

12 évesen még hová sminkeled magad? Öregíti a bőrt. A smink arra van, hogy elrejtse ami nem feltétlenül szép, és kiemelje azt, ami előnyös. 12 évesen mit akarsz még rejtegetni? Ráérsz még ezekkel... meg a körömfestéssel is.


A többivel szerintem nincs baj, normális lánynak tűnsz. :) Csak ezt a sminkelést meg piperészkedést hanyagold még pár évig, amíg nem lesz rá valóban szükséged. ;)

2012. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Húzás vissza tanulni!
2012. márc. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
76%
és akkor ha valami pedofil meg erőszakol akkor meg sírsz :D hova sminkeled magad 13 évesen ?
2012. márc. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

oké, én nem azzal jövök, hogy "minek sminkeled magad" .. küldenél egy képet a "stílusodról" priviben?:) úgy könnyebb véleményt mondani:)

(nem vagyok pedofil sem pedig hasonló alak.)

13/L

2012. márc. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mit értesz sminkelés alatt,de ha pl. szempillaspirál+korrektor,akkor azt nyugodtan használhatsz,nem túlzás 13évesen.


Amúgy így leírás szerint átlagos vagy,pont mint ahogy egy 13évesnek ki kell néznie. :)

Csak egy jó tanács: hajad ne kezd el festeni,mert én is 13évesen festettem be a barna hajamat először feketére,amit azóta már százszor megbántam. :/

2012. márc. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!