Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan döntsek?...

Szerintetek hogyan döntsek? (sürgős! )

Figyelt kérdés
Régebben már kihúzták egy csontfogam..arról nagyon rossz élményeim vannak.Most fogszabályzóhoz két csontfogam is ki kéne húzni.Nem olyan vészesen görbék a fogaim, de engem zavarnak.Szóval, maradjanak így vagy éljem át mégegyszer és legyen fogszabályzóm?
2012. márc. 6. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem egy tökéletes fogsor megér egy kis szenvedést :)
2012. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Anettkéttével ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt fogszabályzóm, 2 és negyed évig kellett hordanom. Miatta 4 fogamat kellett kihúzatnom, de egyáltalán nem bántam meg, mert gyönyörű lett a fogsorom. A 4 fogamból 2 a még ki nem nőtt bölcsesség fogam volt, de a műtét alatt semmit sem éreztem, nem volt vészes. A másik két fogam a két felső 4-es fogaim voltak, azok meg nem töltenek be nagyon fontos szerepet sem a harapásban, sem a rágásban. Egyszóval én úgy vagyok vele, hogy megéri. Azért ez direkt úgy van kitalálva, hogy csak azok a fogakat húzzák ki, amelyek a legkevésbé fontosak. ;)

2012. márc. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem is a két 4-est akarják...:(Hát köszönöm szépen!Remélem, hogy sikerül rávenni magam. :)
2012. márc. 6. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen húzasd ki, mert megéri. Van egy ismerősöm, neki is ugyanez volt, de olyan álom fogai lettek, igaz kellet majdnem 2 év, de már rá sem lehet ismerni. Az a foghúzás a legkevesebb, főleg ha a 4-eseket húzzák ki :)
2012. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Már kaptam is időpontot..Szurkoljatok ! :)
2012. márc. 24. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!