Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, ti a kezeteket is...

Lányok, ti a kezeteket is leborotváljátok? Fiuk mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 22:30
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
vagyis epilálni
2012. márc. 8. 22:31
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, epilátorral.

Mi véleményük lenne? Ők se szeretik a majomkezű lányokat. Ha szőrös szedd le. Ha nem feltűnő nem muszáj

2012. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
én nem szoktam, mer nem látszik.
2012. márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én nem szedem, de soha egyik partnerem sem kifogásolta.
2012. márc. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Régebben párszor leepiláltam, aztán rájöttem, hogy gusztustalan, olyan sikamlós mint a kígyóbőr, nem puha mint a lábam pl. De egyébként is szőke szóval alig látszik.
2012. márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
igazából nem tudom h ki szedi és ki nem, nem szoktam figyelni, viszont ismerek pár lányt akikre ráférne, mert annyira feltűnő
2012. márc. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ha valakinek majom szőre van, annak hajrá! Egyébként olyat még nem láttam. Egy kevés szőr meg kit zavar.
2012. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én epilálom, mert szeretem, ha pihepuha és nem szép ha kinő.. Csak akkor szedd, ha látványos. Fiúkról annyi, hogy szerintem nem sok szereti a vastag, sötét színű szőrt a karon.
2012. márc. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
éppen azért kérdeztem mert megoszlanak a vélemények.Nem tudom a fiuknak mi a véleményük erről a témáról,de köszönöm a választ:)
2012. márc. 9. 09:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Az enyém nem feltűnő,és nem is sok, ezért marad ott ahol van. De undorítónak tartom, amikor nő vissza és borostás.. egyszer éreztem ezt egy osztálytársam karján,mit ne mondjak... szerintem ez már túlzás!! Hó,ha valakinek nagyon durva megértem,de egyébként ...
2012. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!