Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tragus piercing, tetszik?...

Tragus piercing, tetszik? Velemenyek, akinek van mondana rola par szot, gyogyulasi ido stb.

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
kb fél év, de ki lehet bírni
2012. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

14 éves vagyok,március 14-én szurattam a Westendben, 4ezer forint volt...akkor nem fájt,mert kaptam érzéstelenítőt,fertőtlenítettek is alaposan,szóval jó hely ez a westend.:) b 2 perc alatt kész volt meg minden,mikor kijöttem,akkor kezdett el fájni,kb aznap végig fájt,de nem nagyon...:) alvásnál nyilván zavart... most van 19-e és már nem fáj,csak viszket.picit bevolt dagadva,de nem látszott,csak ha nagyon néztem...:D


csináltasd meg,megéri!!:) (csak mindenképp igényes helyen,mert elég csúnya dolgok lehetnek elmaradó higiénia,megfelelőtlen tájékoztatás mellett:) )

2012. márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én már első nap tudtam rajta aludni egyáltalán nem fájt és semmi baja azóta. 2év alatt egyszer se gyulladt be, piercingessel szoktam cserélgetni és eleinte betadinel mostam.Fagyasztó sprayvel egyáltalán nem fáj a lövése csak nem mindegy ki csinálja..ja és csak szúrasd ha azt szeretnéd ,h tényleg ne fájjon utána se.
2012. márc. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hamar gyógyul és egyáltalán nem fáj :)és persze nagyon jól is néz ki :D
2012. ápr. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nem érzéstelenítettek. A szúrás fájt, nem volt kellemes, de utána semmi gondom nem volt vele, nem gyulladt be, nem fájt.
2012. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!