Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek tetszik a hip piercing?...

Kinek tetszik a hip piercing? Akinek van az elmondaná, hogy mennyire fáj a szúrás? érzéstelenítik valamivel? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 10. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 piercingem sincs, de szerintem az orrba és a köldökbe, fülbe jól tudnak kinézni (akinek jól áll), de ezt a hip-piercinget túlzásnak tartom, nekem nem tetszik.
2010. márc. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) még írhattok
2010. márc. 10. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Tetszenek a piercingek, nekem is van a számban, de ez a hip piercing szerintem nagyon ronda. És persze hogy érzéstelenítik (ha kéred). Nem fáj, de gondolj bele hogy milyen ha kitépődik valami ruhával... na az fájni fog.
2010. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a szemöldökömben van.

Végül is tetszenek ezek is, csak már kissé túlzásnak érzem.

Biztosan érzéstelenítik, aztán még egy darabig érzékeny, majd teljesen begyógyul.

2010. márc. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Ízlések és pofonok, nekem is van a számba snakebites, de ez is nagyon tetszik :) Köszönöm a válaszokat :)
2010. márc. 10. 22:14
 6/12 anonim ***** válasza:

ez nagyon jól nézki, ha lenne ilyen alakom, mint a csajnak, már lenne az tuti. :D

sztem nem érzéstelenitik, nemtudom :/

de nagyonszép *.*

2010. márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

jól néz ki, bár szerintem oda tök fölösleges...

csúnya lesz nagyon, ha hízol pár kilót...

amúgy érzéstelenítenek minden pc-t

2010. márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

16:59

Szerintem is nagyon széép :$ lehet jövőhéten meg is csináltatom

Amúgy köszönöm a válaszokat :)

2010. márc. 11. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:

pont oda szeretnéd ahol a csajnak van a képen?

csak azért kérdezem mert ha belegondolsz, sose tudhatod h mikor lesz vakbélgyulladásod...és mivel a műtét közben pont azon a részen vágnak meg, sztem nem a legjobb ötlet. és ha terhes leszel?

ezzel nem azt mondom h ne csináltass meg ilyenek, csak gondold át előtte jó alaposan :)

2010. márc. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

hát akkó' kiveszi:D nemnagy cucc xD

Am nekem is van 3 pc-m ez is teccik, de nem vmi jó kényelmi szempontból, szal én nem csináltatnék...:D

2010. márc. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!