Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Frissen végzett körmöshöz ha...

Frissen végzett körmöshöz ha olcsóbban készíti a műkörmöt, pl 2000Ft körül akkor elmennétek vagy azért mert csak most végzett lekezelnétek?

Figyelt kérdés
Meghirdettem magam, hogy 2000Ft-ért gyakorlásnak műkörmöt készítek, nagyon sok színből választhatnak a vendégek, erre bejelentkezett a HÖLGY és amikor odaért meglátta az oklevelemen a dátumot és teljesen kiborult. Hisztérikusan kikapta a kezemből a kezét, hogy egy kis tanonc ne tegye tönkre a körmét. De akkor, hogy gyakoroljak? Ügyesen dolgozok, nagyon jól sikerült a vizsgám is és voltam utána díszítő tanfolyamon is. Abba kéne hagynom egy időre és csak gyakorló ujjon gyakorolni, de akkor meg csak belefektettem a pénzt és nincs hasznom belőle.
2012. márc. 17. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen műkörmösöm van :) Már akkor elkezdtem hozzá járni, mikor még nem is volt papírja. Gyönyörűen dolgozik, vizsgára engem vitt modellnek, mert hosszúak az ujjaim, és ápolt a bőröm, de engem nem érdekel,hogy mikor végzett, csak az, hogy milyen árban, és minőségben dolgozik :)

20/L

2012. márc. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne viccelj már! Végeztél a tanfolyammal, olcsón is dolgozol... Én simán elmennék hozzád!
2012. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én elmennék hozzád. Véletlenül nem Debreceni vagy?
2012. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugtatóak.


Sajnos nem debreceni vagyok, Budapesten élek.

2012. márc. 18. 09:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Én is simán elmennék. De azért azt tartanám korrektnek, ha a vendégeid tisztában vannak ezzel, és nem csak "véletlenül" látják meg az oklevélen a dátumot, mert akkor jogos lehet a felháborodása annak, aki esetleg gyakorlott profival szeretne körmöt csináltatni.
2012. márc. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a hirdetésemből egyértelműen kiderül, hogy nem több éves tapasztalatom van. Nem kérek magas árat és leírom, hogy azért ennyi az ár mert még gyakorolni szeretnék.
2012. márc. 18. 12:19
 7/12 A kérdező kommentje:
És szerintem a gyakorlott profik nem 2000 Ft-ot kérnek a műkörmökért.
2012. márc. 18. 12:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy tanácsot fogadj el: nem ez a "kedves" vendég volt az egyetlen problémás életed során, belefutsz még néhány ilyenbe. Ne ijedj meg, ne vedd magadra, amit mondd, hiszen nem a te hibád, ha ő az a fajta, aki mindenbe beleköt. Ezért sem olyan könnyű ez a szakma, mert ugye emberekkel kell foglalkoznunk, sokszor kell adni tanácsot, de néha elég, ha csak meghallgatjuk őket. Viszont tudni kell kezelni a problémákat is. Ezt barátnőddel, tesóddal, szüleiddel, akárkivel tudod gyakorolni, egy a lényeg, hogy higgadtan és türelmesen kell kezelni a problémás vendégeket is, még akkor is, ha legszívesebben elküldenéd melegebb éghajlatra.

Ja, és még valamit elárulok: az, hogy frissen végzett valaki, nem jelenti azt, hogy rosszul dolgozik. Láttam én már olyan "szakember" munkáját, akinek több éves tapasztalata van, az elkészített "alkotásnak" viszont egy hét múlva se híre se hamva...

Melyik megyében laksz?

Üdv, egy körmös

2012. márc. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szia! Vendéglátásban dolgoztam eddig, egy kocsmában. Tudom kezelni a problémás embereket, de ilyen hisztérikus rohamra amit ez a nő produkált addig amíg nálam volt álmomban sem gondoltam volna. Budapest belvárosában élek jelenleg. Az én körmeim egész jól bírják. A nővéremnek már úgy két-két és fél hete fent vannak és jól bírják.
2012. márc. 18. 19:07
 10/12 anonim ***** válasza:
2500-2800Ft-ot legalább kérj el főként ha Budapesten vagy. Ha túl olcsó vagy azt hihetik hogy gagyi anyagokkal dolgozol
2012. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!