Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki élőben szebb, fényképe...

Van aki élőben szebb, fényképen meg rondább?

Figyelt kérdés
Néztem a képeim, van ami jól sikerült, de kevés, de ha meglátom magam képen nézem h milyen ronda vok, de pedig élőben mondják h szép vagyok meg minden, meg ha tükörbe nézek meg vagyok magammal elégedve, csak képeim borzalmasak. Van ilyen aki élőben szebb és képen rondább?

2012. márc. 19. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem van. Ezzel én is így vagyok.
2012. márc. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Van. Ismerek egy embert, akiről egyszerűen nem lehet élethű fényképet csinálni...
2012. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nem rég csináltak személyi képet, hát... fel nem ismerni magam, egyszerűen B O R Z A L M A S! A tükör más mutat, remélem az az igazi:d
2012. márc. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 csajszi19 válasza:
Szerintem van, nekem is vannak olyan kepeim amin borzalmasan nezek ki.
2012. márc. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg ugyanúgy az igazi arcunkat látjuk fotón is. Ha megnézitek a többi embert képen, teljesen olyanok a valóságban is, mint a fotón. Tehát mi sem nézünk ki másként, mint a képen.
2012. márc. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem.


Ismerek egy csajt, élőben baromi ronda, de fényképen teljesen szép. Még azokon a képeken is, ahol csak véletlenül kapták le, azokon is jól mutat.

2012. márc. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ilyet én is ismerek, nézem képen milyen szép aztán meglátom élőben... pfúúj
2012. márc. 19. 20:29
 8/15 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy így van, de fordítva én még nem láttam ilyet, hogy fényképen rosszabbul nézne ki valaki. Akármilyen fotót veszek elő, barátokról, iskolait, munkahelyi csoportképet, mindenki úgy néz ki, mint élőben. Rondábbnak senki nem rondább.

Én is furcsának látom magam a fotón, de elfogadom, hogy ezek szerint olyan vagyok. Hiszen ha a többi ember esetében nem látok különbséget a valós arc és a fotón lévő között, akkor miért pont az enyém nézne ki másképp?

2012. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk van olyan kép ahol én is normálisan nézek ki, egy két képem tényleg borzalmas, bár ilyen mindenkinek van
2012. márc. 19. 21:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Máshogy nem nézünk ki, csak a fényképezőgép elkap egy pillanatot, amikor éppen hülyén nézünk ki, buta fejet vágunk...
2012. márc. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!