Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van aki élőben szebb, fényképe...

Van aki élőben szebb, fényképen meg rondább?

Figyelt kérdés
Néztem a képeim, van ami jól sikerült, de kevés, de ha meglátom magam képen nézem h milyen ronda vok, de pedig élőben mondják h szép vagyok meg minden, meg ha tükörbe nézek meg vagyok magammal elégedve, csak képeim borzalmasak. Van ilyen aki élőben szebb és képen rondább?

2012. márc. 19. 18:54
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze! De a fordítottja is igaz, hogy egy kevésbé szép/átlagos emberről nagyon jó képek készülnek, mert fotogén.

Én is, ha pl. belenézek a tükörbe, megcsinálom a hajam, a sminkem is tetszik, meg vagyok elégedve magammal, majd készül x kép, és abból maximum kettő vállalható.

2012. márc. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van, van... Mint például én. :D Élőben egész normálisan nézek ki, aztán a fotón meg olyan vagyok mint egy bányarém. :D Eddig egyetlen egy olyan kép sikerült rólam, amin viszonylag normálisan nézek ki.
2012. márc. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok ezzel,ilyenek:D jó rólam is van normális kép, de kevés :D élőben mondják h szép vagyok, meg én is tetszem magamnak, de azt mondják élőben vagyok szebb
2012. márc. 20. 18:24
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is csak remélni tudom,hogy a tükörnek van igaza:-D
2012. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én is így vagyok fele, nem igazán lehet jó képet csinálni rólam, élőben sokkal jobban nézek ki (nemcsak szerintem)
2012. márc. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!