Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kozmetikus után mikortól...

A kozmetikus után mikortól lehet sminkelni?

Figyelt kérdés

Tabéó fptózásom lesz, és nemtudom előtte menjek, vagy utána. :/

15/l


2012. márc. 19. 20:37
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Én pénteken voltam anno, és hétfőn a fotózás. Addigra nagyon szépen begyógyult, lehetett rá sminkelni.
2012. márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyire volt neked patis? Mrenyire tette rendbe?
2012. márc. 19. 21:33
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Nekem rendes arctisztító kezelés volt, felgőzölte kamillával és kinyomkodta a pattanásokat. Meg a szemöldökömet is nagyon szépen megcsinálta. Ne aggódj 3 nap múlva már nagyon szép lesz, meg akkor már nem fogja irritálni a smink.
2012. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

Nekem csak apró pattanásaim voltak, nem vészes, de elmentem, hogy azok eltűnjenek.Nem tablófotózásra mentem utána csak simán suliba, de nem akartam, hogy másnap sebes, piros, ronda arccal menjek suliba.Szerencsére csak az első fél vagy 1 órába volt bedagadva és egy picit piros volt.Másnapra teljesen elmúlt és nagyon szép lett, persze ez attól is függ milyen a bőröd,mekkora a pattanásod és, hogy milyen ügyes a kozmetikusod.

Szerintem simán bevállalhatod, mert ha mégsem gyógyul be, akkor ott van a smink és kiretusálják.

2012. márc. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Holnap kéne elmennem, és akkor péntekre begyógyulna???

Hát csak suliba nem szeretnék olyan csúna, piros arcal, menni. :/

2012. márc. 19. 21:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltál már azelőtt kozmetikusnál?

Nem akarok hülyeséget mondani, lehet a te bőröd más, de én mikor voltam alig csinált valamit a nő, pedig nekem sok mitteszerem volt és azokat ki se tisztította!!!! ami felháborító volt, mert a homlokomon volt 1-2 nagyobb patti, de azokat se tudta kinyomni, mert nem voltak "beérve" aztán rákent valami sz*rt amitől begyulladtak azok is amiket megpiszkált, meg azok is amiket nem. :O plusz valami mentolos hűsítőt tett rá, később kiderült hogy allergiás vagyok rá. Képzelheted milyen lett az arcom. Rosszabb mint előtte. Bezzeg a pénzt elkérte a r.banc!! Úgyhogy jobban jársz ha otthon anyud nyomkodja ki.(nekem ő szokta)

16L Bocsi a csúnya szavakért, de azóta ki nem állhatom azt a nőt, pedig anno anyu bnője volt. Azóta nem járok hozzá meg máshoz se!

2012. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!