Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit szoltok hogy alna egy...

Mit szoltok hogy alna egy ilyen tetko egy lanynak ugyan ott kezen es ugyan ez a szoveg?

Figyelt kérdés
[link]
2012. márc. 20. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik. De ez csak egy vélemény...

29F

2012. márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki, bár sose varratnék magamra ilyen közhelyes tetkót :/ de te tudod
2012. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szörnyen!


És egy idő múlva majd egy életre bánni fogod ezt a döntést.

Ha már annyira tetkót akarsz legalább olyan helyre ahol nem feltűnő.


Mert akár tetszik akár nem, meg leszel a tetkód által bélyegezve, normális állásod épp emiatt nem lesz.

Lehet hogy most nem érdekel, de akkor majd fog.

2012. márc. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A tetkó jó, de ne ott! majd öregasszony korodban hogy fog az kinézni... a tetoválás egy életre szól(!)
2012. márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Son of Eld válasza:
100%
Én azt mondom a tetoválás nem arról szól, hogy hova mit és mekkorát meg mennyiért rakatsz. Személyiséget kéne tükröznie nem divatnak lennie. Ez meg, hogy hogy áll... sztem ha így állsz hozzá akkor inkább üsd fel hennával és ha tetszik mehet élesbe. Nem kizárt hogy megunod egész egyszerűen
2012. márc. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ennél találhatnál csajosabbat is :D ha a szöveg tetszik akkor inkább varrasd máshova és valami szebb betűtípussal :D
2012. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
túl férfias..ahhoz hogy egy nőn legyen
2012. jún. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!