Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk és lányok! Mit szóltok...

Fiúk és lányok! Mit szóltok ahhoz ha egy lánynak kockás a hasa?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 22:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig jobb, mintha pöttyös lenne. :)
2011. márc. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
76%
még mindig jobb, mintha az ételtől, vagy más babájától lenne kerek...
2011. márc. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
90%
Nekem az egészségesen kerek, puha, bársonyos hasika sokkal jobban bejön, mint a kemény, feszes. A kockás pedig egyáltalán nem tetszik a nőkön. (34/F)
2011. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:

Szeretem a karcsú lányokat, de ha egy lánynak kockás a hasa az egyenesen visszataszítónak tartom.

Biológiakönyvben olvastam hogy, egy egészséges nőnek nagyobb mennyiségű zsírszövete van alapból, mint egy férfinak. Ez persze nem azt jelenti hogy csak egy nagyon kicsit is duci volna, egyszerűen kerekebbek a formái, nem olyan szálkás, mint egy ideális férfi. Ez így természetes és jó, felesleges, sőt káros egy nőnek erőszakosan kockás hasat csinálnia magának. Ahhoz, hogy ezt elérje, sok mozgás mellett csak keveset szabad ennie, ami egészségtelen.

2011. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Gina Carano kaliber még nagyon szép. De azok a nők akik ezt túllépik, az már az undorító kategória.
2011. márc. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha 'enyhén, halványan' látszik, az nagyon bejön, de amikor már kiáll, szinte meglehet markolni, az már nem tetszik.
2011. márc. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik

21f

2011. márc. 19. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem bejön!


36/N

2011. márc. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Tetszik nagyon.Egyből látni belőle,hogy nem egy lusta fajta.

De eresre azért ne szálkásítsa magát.

2011. márc. 19. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
nekem nem teszik.hülyeségnek tartom, hogyha egy nőnek kockás a hasa,akkor nem lusta.vannak olyan csajok, akik értelmes dolgokkal töltik az idejüket, nem azzal hogy széjjel gyúrják magukat.és gondoljunk bele, a férfiak könnyebben elérik a kockás hasat mint a nők, nem véletlen.egy nőnek legyen szép lapos hasa, de ne acélos.sztem
2011. márc. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!