Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kalocsai vagy matyómintás...

Kalocsai vagy matyómintás tetoválás? Seg. ítetek?

Figyelt kérdés

lapockára szeretném, lány vagyok


nem találom azt a mintát, ami elsőre 'húúúúú'


2012. márc. 22. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
men jel egy tetoválóhoz, kérd meg, hogy rajzoljon neked egy mintát. kérhetsz többet is, és kiválasztjátok a legjobbat.
2012. márc. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az megvan, hogy ki csinálja, de már így is kedvezményesen varrja (már csinált 2-t), nem akarom még ezt is pluszba... meg ha nem tetszene egyik se, az hülyén jön ki. jobb szeretnék találni egyet, ami tetszik, és kissé átalakítani
2012. márc. 22. 17:40
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor próbálj meg dísztárgyakon lévő mintákat nézni, hátha azokon megtetszik valami, mert őszintén szólva nem sok ilyen tetoválást láttam még, lehet ezért nem is találtál sok vagy változatos mintát.
2012. márc. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem csak tetoválást néztem, néztem én már mindent... :S
2012. márc. 23. 10:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Kalocsai vagyok, van itt hatszáz terítő, és azt mondom, maradjon is a terítőn. Ha nem HÚÚÚ minden kalocsai minta, akkor felejtsd el a kalocsait. Ha már felmerült hogy vagy-vagy és nem vagy biztos magadban, akkor felejtsd el a tetoválást is. Minden második lányok kalocsai minta van, gagyi, elcsépelt. Keress valami egyedit, aminek köze van a személyiségedhez.
2012. márc. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!