Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket nem zavar hogy már...

Titeket nem zavar hogy már nem számít az hogy te milyen is vagy csak az hogy mennyire alkalmazkodsz a környezethez öltözködés kinézet stb?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 22:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem zavar. Nekem számít, hogy én "én" legyek és legyen egyéniségem. Aki olyan birka, az alkalmazkodjon a környezetéhez, én nem fogok.
2012. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zavar-e, hogy a csőgatyás, rózsaszín pólós hülye gyerekek a menők és a többi öltözködés nem divatos? Cseppet sem zavar. Nem fogok búzásan öltözködni, csak mert az a divat.
2012. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat föleg az elsőt végre vki leszarja hogy mit gondolnak
2012. márc. 22. 22:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szard le te is. Röhögj rajtuk, hogy nincs egyéniségük. :D (1. voltam)
2012. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért ma már elég cifra stílusok közül lehet válogatni, már nem is igazán létezik egyedi. egy nagy mix az öltözködés. én azt szeretem, hogyha felvennék egy teszkós szatyrot, az sem izgatná már az embereket. szerintem nem sokan ítélnek ez alapján, aki mégis, az meg is érdemli. szerencsére a közvetlen környezetemben nincsenek felszínes, ostoba emberek. de én nem is vagyok az a fajta, aki öltözködésen, meg kinézeten szeretné átadni magát a külvilágnak. inkább a praktikus ruhadarabokra megyek. persze ha van épp 1-2 hurkám, próbálok előnyösen öltözködni, de ezen kívül semmi, a környezetemet meg nem izgatja. inkább csak nevetni tudok a sok bohócon a metrón :) nem azzal van a bajom, ha valaki X stílust képvisel, hanem azzal, hogy ettől már valakinek érzi magát. pláne, ha látom, hogy ezt még anyuci finanszírozta :)
2012. márc. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szeretek divatos lenni.Nem vagyok egy divatmajom,végülis átlagosan öltözködöm,de mégis elegánsan és divatosan.

Találd meg a stílusodnak megfelelő ruhákat és öltözz úgy,ahogy jól érzed magad.Ez a lényeg.Ha látják rajtad, hogy jól érzed magad,akkor kukásmellény is lehet rajtad,pozitív benyomást fogsz kelteni.

2012. márc. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig igenis az emberek nagy többsége ítélkezik az öltözködés és a kinézet alapján. Nagy divat lett a magamutogatás, a megjátszás. Milyen ruha van rajtad, az menyire drága vagy nem drága. Nem számít hogy ruppótlan vagy, de legalább a diszkóban rázhatod a rongyot a fél évig gyűjtögetett retro gatyádba, és előadhatod hogy Te vagy valaki. Annyira szánalom. Na én pont nem állok be a sorba. És nem is érdekel, hogy ki mit szól hozzá
2012. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

de igen, azért kicsit idegesítő, hogy már x- edik emberen látok műbőrkabit, converse cipőt, táskát, fila táskát

viszont nem tudom miért idegesít, annyira egyforma mindenki, inkább csak olyan unalmas

az egyéniség nem csak az öltözködésen, kinézeten múlik, hanem a viselkedésen, gesztusokon

2012. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretek öltözködni, szeretem a divatos ruhákat, szeretek csinos lenni, de nem majmolom a divatot, nem érzem úgy, hogy különösebben elkapott volna a gépszíj e téren. Szeretem a romantikus ruhákat, fodrokat, csipkéket, szoknyákat, a pasztell színeket, jobban szeretem, ha a ruhám inkább elegáns, mintsem szupertrendi.

Ez lehet, hogy nem túl egyedi, de a szaksuliba, ahova járok igenis az vagyok, itt a lányok vagy igénytelen, puruttya népség, vagy csőnacis-kapucnispulcsis-tornacipős egyencsajok.

Van, akinek nem tetszik, hogy ilyen vagyok. Nekem sem tetszenek sokan mások, úgyhogy, úgy érzem, egálban vagyunk.

2012. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!