Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt, adnátok...

Mondanátok véleményt, adnátok pár tanácsot, hogy min lenne érdemes változtatnom? (Kép)

Figyelt kérdés

Általában egy kicsit félénk, visszahúzódó vagyok, szóval lehet, hogy talán ezért nem is keresik a férfiak annyira a társaságomat... de már az is eszembe jutott, hogy talán velem, a külső megjelenésemmel van a baj. :S


Tudnátok nekem adni pár tippet, hogy min kéne változtatnom? Mire figyeljek jobban? Mit tanácsoltok a külsőmmel kapcsolatban?


1. kép (hétköznap): [link]


2. kép (ez szilveszterkor készült): [link]


3. kép (szülinap): [link]


Túlzásba viszem a sminket? Vagy túl furcsán öltözködöm? Nem értem, miért nem tudok ismerkedni a férfiakkal... :S Mintha félnének tőlem, vagy én nem is tudom. :(


Előre is köszi a tippeket.


19/L



2012. márc. 13. 16:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt a kinézettel nincs gond.
2012. márc. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
100%
Talán a smink kicsit sok, amúgy meg gyönyörű vagy! Nem lesz itt gond, lehet csak puhányokkal futottál össze.. 25F
2012. márc. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Akkor az lehet a baj, hogy egy kicsit visszahúzódó vagyok? :S Félek kezdeményezni, de sajnos a férfiak meg egyszerűen sosem próbálkoznak. Ettől meg csak elbizonytalanodom, és pláne nem merem a kezembe venni az irányítást...
2012. márc. 13. 16:37
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
az egyenes haj nekem nem tetszik, örülnék ha azt mondanád, h 99%-ban göndören hordod :) a smink témát képről nem tudom megítélni. az öltözködésed jó :) tök ari csaj vagy. szerintem a (túlzott??) félénkséggel lehet a bibi.
2012. márc. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Az első képen olyan vagy mint Serj Tankian női változata:)

De amúgy jól nézel ki.

2012. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 AncsiPancsy válasza:
Nincs veled külsőre semmi gond, igazán gyönyörű csajszi vagy!!! Szerintem nem kell változtatnod a kinézeteden, úgy vagy jól, ahogy vagy! Nem ismerjük a belső tulajdonságaidat, így nem tudom, hogy min kellene változtatni - ha kell egyáltalán -, de lehet, hogy nem is veled van a baj...talán egyszerűen csak rossz helyen keresgélsz!
2012. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig eszembe jut hogy én mennyire utálom a fülbevalót. (bár ez én vagyok :)
2012. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 AncsiPancsy válasza:
Most látom csak, hogy írtad, hogy félénk vagy...semmi okod rá, légy magabiztos, sokak örülnének, ha ilyen barátnőjük lenne!
2012. márc. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
A külsőddel semmi baj. Sőt. Szerintem gyönyörű vagy. Sajnos a férfiak nagy része nem mer kezdeményezni egy ilyen szép nőnél. Kicsit bátorítsd őket. Írtad, hogy félénk, visszahúzódó vagy. Picit légy bátrabb ha már a pasik nem azok, és mosolyogj, pillants kacéran arra aki tetszik. Pl. mint a második képen. AZ a kép nagyon tuti, elolvadtam tőle. 26/f
2012. márc. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Hát, nekem eredetileg göndör a hajam, szóval igen, úgy szoktam hordani. Csak szülinapra vasalta ki nekem az egyik barátnőm, hogy megnézzük, hogy áll úgy. Ő is próbált tippeket adni, hogy min lenne érdemes változtatni, ezért találta ki, hogy nézzük meg, hogy állna nekem az egyenes haj.


Hát, belső tulajdonságok... nem is tudom. Tény, hogy egy kicsit félénk vagyok, meg mivel eléggé kevés érdeklődést tapasztalok, ezért eléggé kicsi az önbizalmam. Barátnőm sokkal lazább, neki nincs is gondja az ismerkedéssel. Ha hozzám oda is jön valaki, nem igazán tudom, mit kellene mondanom, és mindig zavarba jövök. :$


Amúgy szeretek olvasni, kirándulni, bulizni ritkán járok, inkább ilyen házibulikba megyek szívesen, a diszkót nem nagyon csípem. Nem tudom, talán itt rontom el...? Többet kéne járnom szórakozóhelyekre?

2012. márc. 13. 16:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!