Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülnek a jobb...

Mennyibe kerülnek a jobb parfümök?

Figyelt kérdés
Nem az ilyen világmárkákra gondolok, arra nem telik, de nem is a kínaira(tudjátok amik a kínai üzletekben vannak), hanem ami jó illatú, egyszerű vagy ilyesmi. Pl. Avon, vagy Oriflame, de azok is elég drágák, nem?

2012. márc. 23. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van avonos és oriflames parfümök között is olcsó. 999 ft-tól egészen 8-9 ezerig. Már jónak mondhatók a 2-3 ezer ft közöttiek is.
2012. márc. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én naomi campbell at night-ot használok, mindenhol más de kb 5000 ft a 15 ml-s és azért kitart,mivel jó illatán kívűl még tartós is :) ha bejön az illata akkor csak ajánlani tudom:)
2012. márc. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvenc parfümöm Sarah Jessica Parker: NYC. Tavaly azt hiszem 7000 Ft-ért vettem a Douglasban. Amiket az Avonból szoktam venni azok olyan 5000 és 6000 Ft körüliek. (pl Fergie: Outspoken). Amúgy ha elég sok pénzem lenne a Gucci Guily-t venném meg, de sajnos az már 20000 Ft körül van :S :(
2012. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt hittem hogy a híres emberek parfümjei kész vagyonok. De ahogy írtad a Sarah Jessica-ét az nem drága szerintem. Nekem Avril parfümje is tetszik. :)
2012. márc. 24. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Rossz helyen veszitek. Én biztos nem adnék ki 5000-7000 ft-ot celebparfümre, mikor 5500-ért meg tudom venni a Tommy Hilfigert meg a Givenchy-t... Anyukámnak 10 ezerből megúsztam karácsonyra a kedvenc Guerlain parfümjét... (kis eldugott, viszonteladó parfümériákat kell keresni)
2012. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a "híres emberek" parfümjei pont hogy a gagyik, azokat hívják a köznyelvben "celebparfümnek". A neves parfümök a nagy tervezői illatok: Dior, Chanel, Givenchy, Yves Saint Laurent, Guerlain... stb.
2012. márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát sztem kb 5000 ft. de nem feltétlenül drága ami márkás, na nem a vterán kell keresgélni,isten ments, de pl a glamour napokon meg fogom venni a 20%os kuponnal a kedvenc dkny be delicious parfümömet. és spórolok rajta 3000 ft ot. Így kb 9-10ezer lesz, de ha azt nézzük,hogy annyira jó minőségű,hogy napi egy fújás bőven elegendő belőle, akkor tovább kitart mint egy kevésbé jobb minőségű,amiből többet kell fújni,vagy a nap folyamán még fújni. nah szóval értitek...:)
2012. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én "eredetit" tudok 3-8 ezerért. Én is ilyet használok, tán még jobb, mint az úgynevezett eredeti, amiknél csak a csomagolás más.. :)
2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!