Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri a glamour-napokon...

Megéri a glamour-napokon vásárolni? Tavaly mennyi volt egy rucid eredeti ára és a kupont felmutatva mennyit fizettél?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Idén egy darab értelmes kupon van, így nekem azért nem éri meg elmennem. Inkább megyek egy hétköznapon, amikor nincsenek sokan. Amúgy a Glamour napokon minden bolt szét van szedve, ruhák a földön, 30 méteres sorok a pénztáraknál és a próbafülkéknél, méretet semmiből nem lehet találni, és minőségileg is hátramaradnak a szakadt/szabáshibás/foltos darabok. Tavaly elmentem, volt pár kupon, amit tudtam volna használni, de nem volt türelmem az emberekhez, szóval kb fél óra után hazamentem és visszamentem egy hétköznap mire rendeződtek az állapotok az üzletekben és tolongás sem volt.
2012. márc. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2-3 éve direkt pár nappal korábban elmentem az üzletekbe,hogy kiválasszam a ruhákat,és a Glamour-napokon csak le kelljen emelnem a polcról (az óriási sorok és a tömeg miatt). Meglepődve tapasztaltam,hogy néhány üzletben felemelték az árakat a Glamour-napokra,ezért gyakorlatilag az eredeti áron vásárolhattam volna,nem spóroltam volna semennyit!Nem mindenhol persze,de volt,ahol észrevettem ezt a kis trükköt...
2012. márc. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem megéri:) én sokszor vásároltam már kuponokat használva, főleg dzsekiket, farmerokat, így a megspórolt pénzből még pár felsőt is tudtam venni:) amúgy hát attól függ, h hány %-os a kupon.. általában 20%, akkor ugyebár egyszerű fejszámolás, hogy mennyivel kell kevesebbet fizetned:)
2012. márc. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!