Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a Louis Vuitton...

Szerintetek ez a Louis Vuitton táska eredeti?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 11. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:

eredeteinek lehet, hogy eredeti, de szerintem nagy valószínűséggel nem 'tiszta áru'.

mmint, nézd már milyen a táska mögötti háttér. O.O az ilyenek biztosan nem Luis Vuitton tasikat vásárolgatnak:D

amúgy meg.. szép darab, eredetinek tűnik:)

2012. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
nincs lefotózva a sorszám, ha eredeti lenne, az lett volna az eladó első dolga. nekem ezen kívül sem tűnik eredetinek, de a lehet, annyira nem értek hozzá h ránézésre biztosra megállapítsam.kérdezz rá a sorszámra, abból tuti kiderül, h mivel van dolgod.
2012. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
rohadtulnemeredeti,
2012. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elnézve az eladó többi termékét, és a lakást, ahol fotózva van, simán lehet eredeti.
2012. febr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
42%

Nem eredeti, több dologból is látszik:

az eredetinek más a cipzárja

az eredetin az LV-k SOHA nincsenek elvágva, az első képen is látszik, hogy ott el van (a fül felett)

az eredeti LV táskán a bőr széle a varrásoknál (pl a táska fülén, ahol össze van varrva, utána a kilógó bőr széle) pirosra van festve, szintén mindig, kivétel nélkül, ennél nincs

Szerintem ez nem eredeti, csak nagyon jó hamisítvány. De ha gondolod egyeztesd össze az eladóval, hogy elmennél vele az LV boltba megnézetni, és adja az eredetiségi garanciát is oda. Mondanám, hogy vesd össze az eredeti honlapon találhatóval, de igazából nincs értelme, mert érthető okokból nem az igazi táska képét teszik fel. (pl vannak elcsúszott LV-k, satöbbi)

2012. febr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ez eredeti, árra és kinézetre is stimmel. Az utolsó hozzászólóval nem értek egyet, nekem is eredeti Louis Vuittont táskám van, megtudom különböztetni a kamutól, szerintem ez nem az.
2012. ápr. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!