Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék ilyen világos barna...

Szeretnék ilyen világos barna hajat (kép lent ^^) és milyen hajfestéket kell vennem mert ami a hajfesték dobozán áll az nem mindig ami lesz belőle. Egyébként a gesztenyebarnánál kicsit világosabb a hajam. ^^ Milyen hajvastéket vegyek? ^^

Figyelt kérdés
[link] [link]
2012. márc. 25. 16:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


ez hasonlít rá a legjobban,és azért linkelem ezt a festéket mert még sose volt alkalmam csalódni benne,mindig azt a színt kaptam amire vágytam:) Bár én szőke vagyok de mit sem változtat a lényegen! Vágj bele, sok sikert!

2012. márc. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,csak az a baj én még egyszer sem festetem be és nem tudom ebből a hajfestékből melyik szint/árnyalatot válasszam hogy olyat kapjak mint azon a képem amit belinkeltem ^^ meg tudod nekem mondani :)
2012. márc. 25. 16:46
 3/12 anonim ***** válasza:
hát pont direkt úgy linkeltem be neked hogy oldalt ott van a színárnyalat amivel érdemes lenne próbálkoznod:) világos aranybarna,az van alá írva:) ha vállnál hosszabb a hajad vegyél 2 dobozzal!
2012. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
ja tényleg bocsi :) . de ez biztos olyan színű lesz amilyent szeretnék?mert félek hogy más lest mint amire vágyok,mert már jártak így ismerőseim.
2012. márc. 25. 16:58
 5/12 anonim ***** válasza:
mondom, én mindig azt a színt kaptam ettől a hajfestéktől amit elvártam,nagyon szeretem, ha nincs zsém fodrászhajfestékre mindig ilyet veszek,nem váltanék garnierről imádom minden termékét,az arcápolótól a hajfestéken át:) egyedül samponban meg balzsamban nem jött be:)
2012. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2012. márc. 25. 17:07
 7/12 anonim ***** válasza:
majd írd meg légyszi milyen lett:) mikor festeted be?
2012. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát azt még nem tudom olyan május végén mert félek hogy mit fog szólni az osztályfönök,mivel csaqk 8.os vok ^^
2012. márc. 25. 17:29
 9/12 anonim ***** válasza:

A boltokban van általába tincsminta, az alapján válassz.

Én most ilyennel festettem be a hajam(és kb olyan színű volt, mint az első linkelt képen)..

várjál így érthetőbb: ilyen színű volt kb a hajam: [link]

ezzel festettem be: [link]

És olyat kaptam mint a 2. általad linkelt képen.


Szóval 1-2 árnyalattal világosabbat kell venni, mint ami a képen van, de a tincsminták azok általába a valódi színt mutatják.

2012. márc. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább színezőt vegyél csak, ne festéket!

A színező kikopik egy idő után, de a festék az sajnos nem!Ha nem tetszik az árnyalat egy idő után mosással kijön!


A Palette-nek vannak színezői:

A sárga dobozos Tone creme shampoo--ez van ráírva

És a rózsaszín dobozos color and gloss!

Mindkettő 24-28 hajmosásig tartó színező!


Én ezeket ajánlom neked! Nem tér el nagyban a hajszínedtől, talán az ofő sem akad ki!

A festék nem való neked, meg attól nem könnyű megszabadulni, és rendszeresen festeni kell. De nem így a színező. Az, ha nem jön be kikopik 2-3 hónap alatt!

ezek jók lennének neked: (kicsit nagyobban látod)


A vajkaramella árnyalat szerintem szép lenne neked:

[link]


A nugátbarna is hasonlóan feldobná a hajadat:

[link]


Mindenképpen válassz ezek közül:)

Jók a színek, én is Palette-vel színezem a hajamat! Szép fényt ad a hajadnak. Csak olvasd el mindenképpen, hogy színező legyen és ne festék!


Ha van valami, írj privit:)


30N

2012. márc. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!