Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Cipő gondok! Vettem egy...

Cipő gondok! Vettem egy telitalpú szandált, és itthon derült ki h borzasztóan magas. Cipész megtudná csinálni?

Figyelt kérdés
úgy értem h mivel ez úgyis teli talpú, hogy elképzelhető h levág a talpából 1-2 centit??
2009. jún. 14. 20:57
 1/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy nagyon hülyének néztek, de inkább itt kérdezzem mint a cipész bácsiXD nézzem hülyének.
2009. jún. 14. 20:58
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megoldható
2009. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
szerintem is megtudja csinálni..de mielőtt megvetted nem próbáltad fel mind a kettőt?:D
2009. jún. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de felpróbáltam csak ott nem tűnt fel h mennyivel magasabb vagyok benne:D meg egyedül voltam nem volt kihez mérni:)
2009. jún. 14. 21:11
 5/8 anonim ***** válasza:

jah az ugy máás :D

egyszer bnőmmel is volt ijen csak neki a barátnője vett egy túl magas cipőt csak neki a szülei nem engedték hordani és bnőm megvette tőlle :D

2009. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet az lesz, hogy én is felrakom vhova:) eladom:)
2009. jún. 14. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez elég körülményes, nem tud levágni belőle mert akkor az alján nem lesz meg a rendes bevonat és elkopik, lehet szétmállik az egész talprész stb.

Inkább add oda valakinek vagy tedd fel aukciós oldalakra és add el.

Vagy szokj hozzá :)

2009. jún. 15. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
amig megmodositodik a cipö annyi erövel jobb ha mást veszel.
2010. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!