Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Borzasztóan fáj a fejem...

Borzasztóan fáj a fejem reggel óta, elég magas a vérnyomásom is. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Egész éjjel rosszul aludtam, rosszakat álmodtam, sokszor felébredtem. Máskor sosem szokott ilyen jelentkezni. Megmértem a vérnyomásom, 150/91, a pulzusom 88. Máskor 110-120/80nál sosem szokott magasabb lenni, pulzusom sem szokott ilyen magas lenni. Pár napja elkaptam egy vírust, de csak náthás vagyok, talán enyhe hőemelkedés még. Mi lehet ez? Iszonyatosan fáj a fejem, majd szétrobban. Mit tehetnék?

19/L


2011. jan. 26. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
igyál sok-sok folyadékot, az higítja a vért és a vérnyomásod is lejjebb fog menni. Ha rendszeresen mérsz ezentúl ehhez hasonló értékeket, akkor jó lenne egy kivizsgálás.
2011. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hol fáj?Tarkó, homlok, halánték...
2011. jan. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Homlok-halánték tájt fáj. :S
2011. jan. 26. 14:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Tegnap ugyanígy voltam, egész nap feküdtem az ágyba, mert a fejemet nem bírtam felemelni, mindent próbáltam. Fél 5-kor még bevettem egy algopirint és 5-re, mintha elvágták volna elmúlt, és visszatárt az energiám. Nem tudom mi volt, ez, lehet, hogy front, vagy nem tudom...

Remélem neked is elmúlik.

2011. jan. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tetris ***** válasza:
Teljes ágynyugalom kell most, és ahogy az előzőekben is írták, sok folyadék. Talán próbálj meg aludni egyet. A lényeg most a pihenés, hogy a szervezeted minden rendelkezésre álló energiát a betegség leküzdésére fordíthasson.
2011. jan. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek szerint valami front lehet,mert nekem tegnap úgy leesett,hogy 3x majdnem elájultam felállásnál.

Edzeni sem tudtam menni.

Szerintem a front miatt van.Ha elkaptad volna az influenzát,akkor 39-40 fokos lázad lenne elég hamar és hirtelen.

Vegyél be egy algopirint.

2011. jan. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!