Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, egy 165 centis,63 kilós...

Fiúk, egy 165 centis,63 kilós lány nagyon daginak számít?

Figyelt kérdés
2012. márc. 27. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizuális segédeszköz nélkül nehéz megállapítani.
2012. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
kép nélkül azt mondom, hogy pont jó... de ha esetleg egy képet is mellékelnél akkor biztosabbra tudnám mondani.
2012. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
olyan nehez egy fej nelkuli kepet mellekelni? igy hogyan mondjon az ember velemenyt?
2012. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Fiúk szerint általában igen.

Férfiak szerint ez kb ideális.

Bár nem mindegy,hogy nézel ki...

Képpel könnyebb lenne.

2012. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amíg kép nincs addig csak ezt mondhatom: Kövér az, aki annak hiszi magát!
2012. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

szerintem az már kimeríti a teltkarcsú fogalmát bőven! nem azt mondom hogy nagyon dagi de ducinak számít. Onnét tudom hogy 165 centi vagyok énis de én 50-52 kiló! 10 kiló felesleget el se tudok képzelni magamon.. Egézséges testsúly az a centidből kivonsz 100-at és abból még 10-et úgy lehet megkapni!

És bocs hogy lányként írok,férfiaknak szántad a kérdést tudom!

2012. márc. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 mus musculus ***** válasza:
5 kilót leadhatnál, de nem vészes abszolút.
2012. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem dagi es ha sportolsz is, azaz van ebben a sulyban izom is eleg, akkor meg foleg nem.

En 178 cm-hez vagyok 60-62 kg kozott es en sovanynak szamitok. De voltam mar szules utan 73 kg is, egyenletesen oszlott el a suly, ami rajtam van, akkor sem voltam dagi, meg teltkarcsu sem. Mindenem vastagabb volt x centivel, XS-es ruha helyett akkor M-est hordtam es ennyi, nem voltam kover, nem gurult le rolam a haj. Akkor is feszes voltam.


Szoval alapban nem hinnem, hogy te dagi vagy, de csak igy szamok alapjan azert nehez megmondani, mert mint irtam maskepp nez ki valaki ilyen parameterekkel sportosan es maskepp puhan.


A pasikat meg errol ne kerdezd, mert nekik az osszhatas a fontos, nem igazan vannak kepnek azzal, hogy egy no kb hany kilo lehet. Legalabbis a tobbseg nincs.

Mivel en vekony vagyok, igy 10 ferfibol kb 7 padlot fog, ha meghallja, hogy hatossal kezdodik a kiloim szama, mert betippelnek 50 kilosnak. Azt nem kalkulaljak bele, hogy kozel 180 cm vagyok es hogy ilyen magassaghoz suly is tartozik. Nekik ez kb mindegy addig, amig nem kell teged emelgetni es cipelni. :D

2012. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kb nekem is ilyenek a paramétereim. :D De rajtam van felesleg. A hasamon, a combomon meg a fenekemen. :( Képpel könnyebb lenne meghatározni, így nem tudjuk megmondani. De ha magamból indulok ki, akkor igen, van rajtad felesleg. Én biciklizek (bár most a szél miatt nem tudtam menni), csak azzal van a bajom hogy rengeteg kacatkaját eszek...


16/L

2012. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!