Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti szoktatok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok olyan lánnyal rendszeresen szemezni, aki amúgy nem is tetszik nektek? Vagy ha szemeztek akkor az azt jelenti, hogy bejön nektek a lány?

Figyelt kérdés
Elsősorban buszon való szemkontaktusra lennék kíváncsi:)
2012. márc. 26. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
nem szoktam olyan lánnyal szemezni aki nem jön be
2012. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak olyanokkal szemezek aki bejön:)
2012. márc. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha valakivel szemezek, akkor ő tetszik!
2012. márc. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Olyannal se szemezek aki tetszik.
2012. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szemezés alatt mit értesz...? Mert ha a pasi állandóan belebambul az arcodba, az nem szezés. Én máshogy szoktam. Egyébként csak olyan lányok arcát "lesem" (tekintetükkel pedig egymáséit kergetjük), aki bejön, akivel szívesen randiznék.
2012. márc. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
senki nem szemezne valakivel aki nem tetszik! :)))
2012. márc. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Remélem a srác is így van vele:DD
2012. márc. 27. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!