Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Duci vagy gebe? Melyik csaj...

Duci vagy gebe? Melyik csaj vagy pasi jön be jobban? és írjátok oda légyszi hány évesek vagytok, és f/l

Figyelt kérdés
2009. jún. 15. 06:25
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nekem az erős testalkatú, férfias pasik jönnek be(nem hájasok, nem is az agyongyúrtak) 22/L
2009. jún. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Inkább legyek kicsit ducibb, mint egy gebe..az én barátom sem sovány és olyan jó megölelni, biztonságot ad.
2009. jún. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Előző: kihagytam, 20/L
2009. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Én gebe vagyok, mások szerint vékonyka nem az a csontsovány alkat.Férfiakban az erősebb csontozatút kedvelem de szerintem ez ugy van h férfiaknál az izmosabb erőse, nőknél vékonyabb törékenyebb..A legfontosa dolog amit szeretnél már mindenhol hangoztatni ha egy vékony embernek azt mondják jajj de vékony vagy az ugyanolyan SÉRTŐ mintha egy duci emberkének mondják azt h jajj de duci vagy!!
2009. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
17/L
2009. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
58%
25 eves lany vagyok, es nekem is inkabb az erosebb testalkatu ferfiak jonnek be. Csatlakozom az elottem szolohoz: a "gebe" ugyanolyan serto jelzo, mint a "kover". En 169 cm-rel es 53 kiloval vekony, karcsu vagyok, edesanyam megis megeszi az eletemet, hogy sovany vagyok. A velemenyem, hogy nem szabad a cimlapsztarok utan itelkezni - ugyanis a valosagot nem lehet retusalni szemtol-szemben. Minden tipus bejon valakinek es ez igy szep.
2009. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én jó magas vagyok 190cm:) hozzá 95-100kiló olyan senemkövér senem vékony.és imádom a ducibb lányokat!főleg akinek szép arca van nálam a N°1 !!
2010. febr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jah és F/19 voltam :)
2010. febr. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiú:

Sportosabb felsőtest, de a hasa az puha legyen, a

kockákért nem vok oda.

21/L

2010. febr. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!