Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek így tudok fogyni?...

Szerintetek így tudok fogyni? Karcsúbb lehetek?

Figyelt kérdés

Nem eszek olyan sokat, nem nassolok, és alakformázok mindennap kivétel 2-őt mert akkor táncom van. viszont hallottam, hogy ezek a tornák nem égetik le a zsírt. ez igaz? csípő-comb, lábszár , has (innen kéne fogynom mert van rajtam egy kis felesleg, és nem vagyok izmos sem, és azt is kéne egy kicsit).

+ ha sok vizet iszok az rossz?

15L 163 cm, 50kg


2012. márc. 28. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is 163 centihez az 50 kg teljesen normális, egy deka felesleg nincs rajtad. Ha nem teljesen lapos a hasad pl, azt nem feleslegnek hívják. Fogynod nem kell, maximum feszesítened és izmosodnod, amire az erősítés jó. Ha van egy kis zsír a hasadon, az erősítéssel tényleg nem fog lemenni. Fuss, kocogj, biciklizz, de szerintem a tánc is jó. Ha sok vizet iszol az nagyon is jó.
2012. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja, és iktass be pihenőnapot is, nem kell mindennap tornázni, mert pihenni, regenerálódnia is kell az izmoknak.
2012. márc. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jóó:) Akkor biciklizek. Igen de egy deka izmom sincs szinte, lehet hogy így normálisnak tűnik de a hájamon téll van egy kis háj és a csípőmön főleg :// köszi a választ:)
2012. márc. 28. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!