Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Utálom a lábfejeimet. Milyen...

Utálom a lábfejeimet. Milyen cipőt vegyek ami csinos?

Figyelt kérdés

Tudnátok segíteni?Képeket linkelni pl,vagy tanácsot adni...sajnos elég vaskosak a lábfejeim,és nem tudom,milyen csinos kis cipő lenne nekem jó..széles mindkét lábfejem,plusz néha bedagad,de ez sajnos szteroid mellékhatás...vízhajtóztam,de most már elhagyhattam egy ideje,de akkor is bedagad néha..fotózásra megyek nemsokára, valami csinos cipőt szeretnék..lehet telitalpú magas is..

előre is köszi!

:((((


2012. márc. 28. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ez:

[link]


nekem is ugyanilyen van, és nagyon szép lábfejem van benne ^o) az árát pedig megéri, mert rohadtul kényelmes.

2012. márc. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

És akkor az ilyeneket felejtsem el!?: [link]


vagymég nekem ez is tetszene..: [link]

2012. márc. 29. 06:52
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom :S sztem az olyan fazonú cipő, amit belinkeltem, vékonyabbnak mutatja a lábfaejet.legalábbis én így vettem észre. na meg a magas sarok is. szerintem az ilyen telitalpú inkább bumszli lábakat csinál. ugyanilyen a balerina is...:S :D
2012. márc. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!