Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátnőm...

Mit tegyek ha a barátnőm mindenben jó, meg szép, én meg nem?

Figyelt kérdés

15 évesek vagyunk.

A barátnőm nem a legérettebb típus. Elég gyerekes az arca, de nagyoon cuki!! De nem is annyira a külseje a jó, mert az inkább átlagos. Viszont nagyon talpraesett, ha valaki bunkó, akkor jól kiosztja. Nagyon tudja uralni a helyzeteket és nagyon irigyelem!! Agresszív meg minden, de emellett kedves is, és ez rengeteg fiúnak tetszik. Emellett tök jól tanul meg értelmes, ő az osztályelső.És még nagyon egyedi az ízlése, mert mittudomén h mit szeret, de valami nem ismert zenéket, meg minden. De állítólag tök klafa az ízlése és sokaknak felkelti az érdeklődését. Meg nem az a tipikus tini aki olyan tinis... Na szóval, elég fura a gondolkodása. De mindig odavannak érte a fiúk, meg amúgy is sokan. Ugyanennyien utálják is, de a legtöbb lány. Annnnnnyira irigy vagyok, de nem akarok az lenni :// Az egyik fiú meg odavan a barátnőm filmbeli ízléséért. Ez mi?? Mondta, hogy pl. a száll a kakukk fészkére nagyon jó film, nem azt mondom, hogy kibírhatatlan, de olyan uncsi volt. Engem nem szórakoztatott. Ja meg amúgy van 1 bátyja és amiatt elég sokat ért a játékokhoz.Asszem nem tud játszani, de tudja h mi mi, meg ismeri a játékokat.

Hogyan lehetnék rá nem irigy? Hogyan érhetném el, hogy engem is észrevegyenek a fiúk? SZerintem én is vagyok annyira csinos.Máshogy nézünk ki, de ízlések és pofook. Viszont én h lehetnék érdekes a fiúk számára? szeretek sminkelni, meg í divatot. A barátnőm nem sminkeli magát, de én nagyon szeretem kiemelni a szépségemet, és nem tudnám abbahanni' Ja meg a csaj tud főzni6sütni. Hát én is elkezdtem tanulni. Ez jó? De ő nagyon jól tud, én meg még egy palacsintát se. -.-""" Tök béna vagyok, meg hülye. 3-as vagyok szinte mindenből, nehezen tanulok. Filmekbe romantikusat meg vígjátékot szeretek. Zenékben mindig mást, ami éppen van. Rájöttem h tök uncsi vagyok. Nem toom h hogyan változhatnék meg. Tippek?

Köszi!! :)


2012. jan. 31. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Gratulálok, ehhez a ritka szar érthetetlen fogalmazáshoz...
2012. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Előtted még az élet te lány;) Ha mégse kellenél majd senkinek, akkor keress meg:P
2012. jan. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is: tényleg a barátnőd? Mert a barátok nem féltékenyek egymásra.

Ha úgy gondolod, hogy valamiben jó, nyugodtan "tanuld el" tőle, persze csak ha te is szeretnél olyan lenni. Mert persze nem kell az embereknek egyformának lenniük.

A leírások alapján a barátnőd nagyon szimpi nekem, így ismeretlenül legalábbis. Tényleg nem tipikus tini, érettebbnek tűnik, a Száll a kakukk fészkére pl. mind könyvben mind filmben a komoly, mondhatni felnőtt kategória, én is nagyon szeretem - de rám is furán néztek, mikor 11 évesen olvastam, és kijelentettem, hogy ez meg a 22-es csapdája a kedvenc könyvem... Na, mindegy.

Szerintem az alap, hogy a barátnőd érettebb, ami adódhat abból is, hogy bátyja van, nyilván kiskorától sokat lógott idősebbekkel. Vagy a családi háttere ilyen.

De nem kell féltékenynek lenni, te is lehet ugyanúgy jó, csak másban, máshogy. Nem hiszem, hogy mindenkinek ugyanaz tetszene. Téged is szeretni fognak az emberek, ha megtalálod, hogy te magad milyen vagy, és annak megfelelően viselkedsz.

2012. jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Ne akarj olyan lenni mint Ő, mert azt a csajt magáért szeretik. Inkább fogadd el magad olyannak amilyen vagy.
2012. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek a fentivel. Tudom, milyen nehéz a kamaszkor, mindenki irigykedik a másikra és olyan akar lenni, mint a másik.

De légy magadra büszke úgy, ahogy vagy, és ne hasonlítgasd magad össze a barátnőddel. Hagyd, hogy látszódjon a kettőtök közti különbség.

A legjobb barátnőmmel mi is így voltunk: tűz és víz. Senki nem értette, mi tart minket össze, de az osztályunkban mindvégig mi voltunk a legösszetartóbb pár. Ő volt a fekete, én a fehér. Soha nem próbáltunk hasonlítani egymásra, és soha nem irigykedtünk, pedig lett volna miért.

De pontosan tudtuk, hogy mindig számíthatunk a másikra, és egymás társaságát élveztük a legjobban.

A barátságban ez a két dolog számít csak.

2012. jan. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

amikor én voltam ennyi idős, nekem is volt egy barátnőm (még most is az), aki olyan volt, mint egy modell. egyszerűen megmondtam neki, h zavarban vagyok, ha vele kell lennem, mert őt mindenki megnézi, engem meg nem. amikor össze akart hozni egy sráccal, akkor is elmondtam neki, h 'te tetszel neki és nem én és zavar'. egyáltalán nem haragudott meg, sőt, támogatott is (segített divatügyileg stb). bár azt elmondhatom, ha nem sminkelte volna magát, átlagos arca lenne :) de smink nélkül is szép, mert ő az én legjobb barátnőm <3 :)

20/L

2012. jan. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért kéne megváltoznod? Hogy olyan legyél mint ő? De hát te noha nem leszel olyan mint ő, ugyanis, ha leutánozod, megint neked nem lesz egyéniséged. Szerintem amúgy nem vagy uncsi. Ne akarj magadon változtatni, mert úgy nem lehetsz boldog. Ha valaki kedvel, azért kedveljen aki vagy és ne azért aki szeretnél lenni! :)
2012. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen barátnőm: hosszú szőke haja van, vékony, magas, zöldszemű...

A fiúk mind odavoltak érte, és ha együtt voltunk, két percet nem tudtunk úgy beszélni, hogy ne dudáltak volna ránk (rá pontosabban), ne jött volna oda valaki meghívni minket valamire (vagyis őt, csak hát én is ott voltam, és az udvariasabbak nem akartak kapásból elküldeni...)


Volt olyan, hogy egy színházi előadás előtt perecet akartunk venni, és a perecárus nekem nem volt hajlandó a kezembe adni a perecet, csak neki, közben bókolt, meg fűzgélte a barátnőmet, hogy maradjon kinn vele. Nekem meg úgy odavágta a visszajárót, hogy minden apró szétgurult a földön, de arra se nézett oda.

Aztán volt olyan, hogy egy társaságba hívtak minket (mint kiderült: őt), és egy srác megcsinálta, hogy neki hozott széket, nekem meg nem, és ott álltam hülyén, aztán persze otthagytam őket.


Hazudnék, ha azt mondanám, hogy a számtalan ilyen és hasonló dolog nem esett nagyon rosszul...

De a barátnőmre nem voltam féltékeny. Sajnos tény, hogy nem szívesen mentem vele egy idő után sehova ezek miatt. :( Mindig kisebbségi komplexusom volt ezektől a dolgoktól, és egy nagy nullának éreztem magam.

De vele a mai napig nagyon jóban vagyunk, és nem irigylem tőle ezt, mert neki sem jó, hogy megalázzák a barátnőit. Mondta is, hogy utálja.

2012. febr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!