Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Videó amin legyező formájú...

Videó amin legyező formájú ecsettel díszítenek körmöt?

Figyelt kérdés
Tud valaki ilyenről? Ha igen az linkeljen legyen szíves egyet. Én sajna nem találtam. Lehet, hogy rosszul kerestem.
2012. márc. 29. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
7 éve vagyok körmös, még sosem használtam azt az ecsetem, nincs mire. Max csillám szórására lehetne, de azt meg simán bekeverem az anyagba.
2012. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszer láttam egy videót valahol, de csak véletlenül bukkantam rá. Abban valami olyasmit csináltak, hogy papírra kicsepegtettek kis festéket, és az ecsettel elmaszálták, majd ilyen üstökös csóva szerű festést csináltak vele. Szívesen megnézném újra a videót, de fogalmam sincs hol láttam. Jó, nem egy nagy mutatvány, de valakinek meg szeretném mutatni:)
2012. márc. 29. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt simán meg lehet csinálni bármilyen ecsettel. De nem tudom, hogy hogy tudnád megtalálni.
2012. márc. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!