Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Nektek mennyire jön...

Csajok! Nektek mennyire jön be ha egy pasi szépen ki van gyúrva, szolidan zselézi a haját (ami férfiasan is néz ki), és egy kis borosta. Ami nem csövesen néz ki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 13:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én is inkább az arányos, sportos testalkatot szeretem jobban, ettől pl. nem leszek ronda :) Gyerekesen válaszoltál "pasi" létedre.


Valamit példaként linkelhetnél amúgy, hogy kigyúrt alatt, meg zselézett haj alatt mit értsünk...

2012. márc. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ilyenek az eseteim ;)
2012. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

#11

tessék itt a kép:

[link]

2012. márc. 29. 18:18
 14/17 anonim ***** válasza:

Én is visszataszítónak tartom a kigyúrt testet, de nem a dagadt tetszik, hanem a vékony aki valami normális sportnak köszönhetően formás.


Úgy lehet visszataszítónak tartani, hogy ránézek és nekem az nem szép :D Ha a zselé meg a borosta megoszthatja az embereket és el is fogadjátok, akkor milyen az, hogy egy testalkatnak kötelező jelleggel be kell jönnie mindenkinek? :D Viccesek vagytok, az ízlés meg nem az én kinézetemen múlik.


Amúgy a válaszaid alapján inkább a személyiséged rossz, nem a kinézeted, és pont hogy az ilyenek miatt vagyok rohadtul előítéletes a gyúrós pasikkal szemben. Köszi a megerősítést, tökéletesen passzolsz a sztereotípiába ;)

2012. márc. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
te egy ritka nagy nyo***ék lehetsz! látszik h csak a focista gizda kis pö***k jönnek be neked! h a f***ba kerül össze a kondi a szteroiddal? van aki használ persze, de nem mindenki te retek! ez most olyan mintha rádnézek mint lány és rögtön elkezdelek bas*tatni azzal h "fass*al kelsz és fas*zal fekxel" !!!
2012. márc. 31. 11:23
 16/17 anonim ***** válasza:

Hol írtam, hogy szteroid? Nem tetszenek a focisták sem, az tetszik, ha valaki vékony, most az ízlésembe kérlek ne köss bele, vagy köss bele, csak nincs értelme. De ha már sportol, akkor olyasmit sportoljon, amit hobbiból tesz és nem kifejezetten az alakja miatt, mert nem látom szépnek, amikor nagyméretű a test meg azt sem, ha túl részletesen látszanak az izmok. Tudom, ezzel kisebbségben vagyok..


Annyit írtam, hogy beleillesz a gyúrós pasi sztereotípiába, mert ugye sokan bunkónak tartják őket, aztán az itteni válaszaid alapján te sem vagy egy kedves ember :)

2012. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
én egyetértek!22 vagyok,és nemvagyok csúnya lány,de nemekse tetszenek a kigyúrt férfiak és hasonló vényeménnyel van pár barátnőm is..egyszerűen izlések és pofonok..P
2012. aug. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!