Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mitöl szép/helyes...

Cinti9701 kérdése:

Szerintetek mitöl szép/helyes 1 csaj/pasi?

Figyelt kérdés
2012. márc. 26. 12:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisugárzástól. Amúgy meg egyénenként változik, kinek mi a szép/helyes, ez abszolút relatív.
2012. márc. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1.az adottságok,(szép szem, jó alak)

2. igényesség, és ez szerintem a legfontosabb ahhoz hogy valaki jól nézzen ki! Lehet kerekebb a feje,nagyobb az orra,ha igényesen öltözik,ad a külsejére,tiszta,szép a frizurája,ápolt a feje búbjáig akkor minden ellensúlyozható:)

2012. márc. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1. arányos arc, test

2. igényes öltözék, haj, smink stb.


20L

2012. márc. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs kifejezett ideálom. De ami nekem általában fontos:

-legyen ápolt

-passzoljanak egymáshoz a ruhái (és lehetőleg a srác kisugárzásához is)

-legyen önazonos, legyen önmaga

-ne legyen túl gebe, ne legyen túlgyúrt és ne legyen szumóbirkózó testalkatú :)

-legyen szép a szeme (lelkes csillogás pluszpont :D... ha szép a színe, nem túl gülü, nem túl távol álló és nem túl kicsi)

-férfias valamilyen szinten (a fiús is jó tud lenni, ha nem úgy néz ki azért, mint egy 14 éves... de ne legyen túl piperkőc és feminin)

2012. márc. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
71%

Szerintem mindkettőnél a fej a legfontosabb... a testén bárki (lány is / fiú is) dolgozhat, de egy szép/helyes arc pótolhatatlan.


Továbbá mindkettőnél előny a hosszú láb (igen, a fiúknál is!!!), és előny a kék szem és a szőke haj.


A lányok esetében még jó ha a nagy melle és formás feneke van, de persze emellett legyen vékony. Ilyesmi, hogy hajfestés, vagy akármilyen bármilyen más drasztikusabb beavatkozás nem hátrány. Egyáltalán nem a természetesség a lényeg, hanem az összkép...


A pasin meg nem árt ha van némi izom, de ha túlzásba viszi a gyúrást az már undorító; inkább legyen anorexiás, mint egy felpumpált hányadék, ha már választani kell... :)

2012. márc. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!