Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen témájú fotósorozatot...

Milyen témájú fotósorozatot csináltassunk?

Figyelt kérdés

egy barátnőmmel akarunk valami fotósorozatot csináltatni, de mivel 15 évesek vagyunk semmi meztelenkedés vagy ilyesmi, szó nincs ilyenről. elvileg hip-hop témát akartunk, de az idő közben foglalt lett, koppintani meg nem akarunk :S

légyszives normális dolgokat írjatok, ha valami ötlet:)


2012. márc. 29. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem is tudom... Nekem a legjobban a motoros íjjász tetszik, apukám fog is ilyet csinálni. Esetleg nem lovagoltok? Mert a lovas jó lenne.
2012. márc. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
aha, hát nem lovagol egyikőnk sem :/
2012. márc. 31. 13:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetne valami retro stílusú, vagy gépstílusú, pl: aluminium hatású ruha, napszemüveg, robot mozdulatok...
2012. márc. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

ez nem is rossz, köszi:D

de jöhetnek még:P

2012. márc. 31. 17:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehetne valamilyen nemzetiséghez kötni.

De lehetne vdlamelyik korral kapcsolatosan...

2012. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Víz alatti, dzsungel, farm vagy valami ilyesmi... Vagy középkori, esetleg ókori római... Vagy görög.
2012. márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi köszi, jöhet még:))
2012. márc. 31. 18:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Beöltözhetnétek hírességeknek.

Vagy egy bizonyos szakmát... Nem! Nem! Jobbat tudok!!!!! Válaszatok ki egy filmet, és arról!!!!!!

2012. márc. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem girls power téma legyen, azt még én is jópofának találom pedig egy férfi soviniszta disznó vagyok.

Legalábbis a tiniknek jól áll, később már nem:-)

2012. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönjüük:)

hát beszélgetünk, és vagy ilyen "tróger város" szerű lesz a városban fotózva, vagy csak egy sima fotózás, több féle ruhával:)

2012. ápr. 4. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!