Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválást csináltassun...

Milyen tetoválást csináltassunk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel szeretnénk egy közös tetoválást. Van valami ötletetek, hogy milyet csináltassunk? Szóba jöhetnek pl olyanok is hogy egy kis ördögöt vagy bármit... Bármi ami eszetekbe jut azt írjátok le, vagy ha netán van neked is akkor írd le hogy az milyen :)

Képet is küldhettek.


2010. febr. 4. 17:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Olyan tetoválásra gondolok, ami azt jelképezi, hogy örökre legjobb barátnők leszünk, és mindig számíthatunk egymásra
2010. febr. 4. 17:29
 2/11 anonim válasza:
valami kinai irást
2010. febr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
pl az eggyikőtökrte azt h legjobb másikotokra h barátnők de kinai jelekkel persze ez csak 1 tipp
2010. febr. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

nekem valami pici csillagjutott az eszembe, amit persze ugyanoda tetováltattok:)

(én is ma tetováltattam elöször, nagyon faja)

2010. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
miami ink :D
2010. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
vagy 1 sziv ez 1 ik fele nálad a másik pedig barátnődnél (kettétörve) vagy nemtom
2010. febr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

köszi a gyors válaszokat :) de jöhet még több!


17:38-nak : mit csináltattál?:)

2010. febr. 4. 18:50
 8/11 anonim ***** válasza:
17:38 vagyok, egy pici nonfiguratív mintát, kb.3 centis.
2010. febr. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm & a legjobb barátnője a csípőcsontja fölé egy rózsaszín szívecskét csináltatott. Bár szerintem elég elcsépelt minta.
2010. febr. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Leírom, hogy az én ismerőseim, akik gyerekkori barátnők, mit csináltak közösen, hátha ötletet ad.

Zenélnek, közös zenekaruk is van, és az egyik kedvenc daluknak egy sorát felbontották két részre, és a szavak kezdőbetűit magukra tetováltatták. Tehát egyikükön van a sor első fele, a másikon a másik. lehet úgy is, hogy egy sor az egyiken, másik a másikon, és nem muszáj csak kezdőbetűt...

Ezt akkor érdemes, ha van olyan vers, dalszöveg, vagy bármilyen mondat, ami tényleg kyen fontos szerepet játszik az életetekben.

2010. febr. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!