Korai 14 évesen?

Figyelt kérdés
Szerintetek 14 évesen nem túl nagy mellre korai lenne melltartó? Kínaiban kb. mennyiért kapnék?
2012. márc. 29. 19:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem,nem az.Nekem is akkor lett kb véve,pedig pici melleim vannak a mai napig.

Hát..kínaiban két választásod van..merevítő nélküli, pamut,de push upos,bugyi nélküli az olyan 600,vagy bugyis,merevítős,push upos (tehát a hagyományos) olyan 1100 környéke,de azok olyan selyem anyagúak főként,vagyis annak utánzatai.


Kis mellekre ajánlják a push upot,de azért 14 évesen,csak csínján vele:)

2012. márc. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Nem is akarok mű melleket..az nem én lennék. :)

Csak,hogy legyen valamivel nagyobb,meg az osztályban a fiúk mindig locsolgatják egymást,és ha véletlenül engem is lelocsolnának,akkor átlátszódna,és az ciki lenne.

Plusz már mindenki hord az osztályból,még az is akinek még semmi sincs.

Csak Nem tudom,hogy kínaiban található-e kis méret,de holnap elmegyek megnézni. :)

2012. márc. 29. 19:30
 3/16 anonim ***** válasza:
70/A a legkisebb "felnőtt" méret..ha megnyugtat én 20 évesen azt a méretet hordom:D
2012. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha mellem 77 cm,és alatta 67 cm. Akkor már jó lenne? Bocsi,csak nem tudok kiigazodni a méret táblázaton ami a neten van.
2012. márc. 29. 19:50
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]


Ez alapján 65A a mérted,ám kínaiban én még sosem láttam olyat..de egy próbát megér,nézz a gyerek osztályon is szét,ott is vannak már ilyen push upos,de kisebb méretek.

2012. márc. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!Sokat segítettél!Holnap elmegyek,megnézem van-e. :) remélem 2000 ft elég lesz. :)
2012. márc. 29. 20:23
 7/16 anonim ***** válasza:

2000 FT biztos elég lesz,de lehet, hogy ilyen kis méretet nem fogsz találni.Akkor próbálkozz melltartó helyett úgymond "toppokkal"(nem tudom mi a hivatalos neve),aztán majd később melltartó.

Itt van róla egy kép(ez van kis méretben is)

[link]

2012. márc. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most is ilyet hordok,de az a baj,hogy nagyon átlátszó. :S
2012. márc. 29. 20:41
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg a kínaikba, ott a legolcsóbb. Nekem a legelső melltartóm ilyesmi volt, csak sima, egyszínű: [link]

szerintem nagyon jó, mert nincs benne merevítő ami nyomjon, és elég kis méretekben is kapható. (ilyet még annó a kínaiban vettem kb 1000ft-ért) Mostanában viszont láttam a Tesco-ban F&F márkájú melltartóból is kssebb méretűeket, és nincs benne óriási szivacs sem. Ezek már kicsit drágábban 2ezer ft körül vannak, de sokkal jobb minőségűek, mint a kínai.

2012. márc. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Én is hasonlóra gondoltam,nem nagyon szivacsosra!
2012. márc. 30. 15:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!