Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet olyan tetoválást kérni,...

Lehet olyan tetoválást kérni, amit nem a tetováló készít el?

Figyelt kérdés
Úgy értem, megkérném a tetoválót, hogy mutassa meg egy hozzátartozómnak, hogy kell tetoválni, és ő varrna rám egy egyszerű ábrát, hogy örökké magamon tudhassam. Lehetséges ilyen?
2012. márc. 29. 19:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges, de a hozzátartozód nagy valószínűséggel el fogja rontani, ha még nem csinált ilyet korábban. Nem tudok tetoválni, de szerintem nem olyan egyszerű, hogy megmutatják és akkor rögtön sikerül is
2012. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt nem megmutatni kell... Attól, hogy a válla fölött odakukkol, még nem fogja tudni. Aki ezt csinálja, sokat gyakorol, mielőtt szalont nyit évekig. Ismerőseim, akik ezt tanulják, bőrös disznóhúson gyakorolnak. Én nem lennék ilyen bátor/naív/alvakult, hogy hozzá nem értő tűje alá feküdjek!
2012. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Biztos nem fogják rád "pazarolni" az idejüket,miért érné meg nekik? Ne legyél ilyen naív hogy azt hiszed ilyen egyszerű a dolog ez nem egyszerűen olyan dolog hogy ha szépen rajzol az ember akkor a bőrőn is sikerülni fog? mivan ha megcsúszik a keze? vagy elszúrja a mintát? Kettő meg biztos nem is lenne steril kapnál egy fasza fertőzést:)
2012. márc. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egy nagyon egyszerű mintára gondoltam, amin semmi árnyékolás nincs, csak egy vonal az egész.
2012. márc. 29. 19:43
 5/9 anonim ***** válasza:

Az meg eléggé érdekesen néz ki. Különben kontúrnak hívják.

Nem hiszem, hogy megengednék.

Ez nem úgy megy, hogy odaáll mellé nézi vagy 2 percig aztán majd a hozzátartozód csinálja. Nem olyan egyszerű ez! Csak egy kicsit csússzon meg a keze aztán annyi a szép mintának. Nem hiába gyakorolnak a tetoválók évekig műbőrökön.


De miért nem jó az amit tetováló csinál? Szép is jó is lesz és jelentése ugyan az lesz. (gondolom emléktetoválást akarsz)


Egy tetováló tanuló.

2012. márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi olyat nem írtam, amit törölni kellett volna, de ha az kell, hogy bólogassanak, akkor tessék: lehet, persze, a tetováló tárt karokkal fog várni, a hozzátartozód tuti őstehetség, és olyat varr rád, hogy halálod után lenyúzzák és bekeretezik, hogy fennmaradjon a remekmű.
2012. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 SzilKa ***** válasza:

Ha pl. egy kedves barátom, vagy barátnőm megkérne ilyesmire, megengedném neki, hogy egy-két vonalat meghúzzon a a számára fontos embernek, ha az illető bevállalja, hogy az az egy-két vonal reszketeg lesz (mert az lesz, akármilyen őstehetség is valaki, az első vonalak furák lesznek), de mondjuk emlékbe mindenképp szeretné, akkor miért ne?


Egy ismeretlennek viszont nem adnám a kezébe a gépemet... Szóval ha nincs tetováló ismerősöd, akkor felejtsd el.


egy tetováló

2012. márc. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért kell ellenségeskedni, holott csak kíváncsi voltam, meg lehet-e ezt oldani. Abból meg nem fogok többet megtudni, hogy lehordotok egy szimpla kérdésért. Ezen el lehet gondolkodni...

A használható válaszokat pedig köszönöm!

2012. márc. 30. 21:03
 9/9 anonim válasza:
Esetleg úgy oldható meg, hogy kerestek egy "sufni tetkóst" és megkéritek hogy mutassa meg hogyan kell csinálni. Adtok neki egy ezrest vagy kettőt. Biztosan belemegy. De a sufnitetkósbol is az igényesebbet aki steril cuccokkal dolgozik!!! Tehát nem olyat aki maszek géppel és 25ször kifőzött tűkkel, kitudja milyen tintával dolgozik! Vagy itt is feltehetitek ezt a kérdést [link]
2012. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!