Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit költötök egy hónapban...

Mennyit költötök egy hónapban ruhákra? Márciusban miket vettetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 29. 21:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Sajnos közel sem annyit, mint amennyit szeretnék. Márciusban vettem egy körömcipőt, egy farmert és egy kendőt. Ez olyan 20000 Ft volt kb. Inkább kevesebb ruhát veszek, de mindig jó minőségűt próbálok.
2012. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

vettem egy cipőt, blézert, pólót, szoknyát, meg egy áátlátszó blúzt


ÚRISTEN :D

egy kicsit sokat költöttem :D

2012. márc. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
mindig más ahogy van plusz pénz. Most ebben a hónapban 20 körül költöttem ruhákra, vettem egy bőrdzsekit,egy éktalpú szandált,és egy térdnadrágot,de ha a melltartót és a napszemüveget is beleszámoljuk akkor 30 ezret. De ez kivételes hónap volt,nagypapámtól megkaptam a húsvéti pénzem ,mivel messze lakik 1 hónapba 1x látom, meg maradt a havi pénzemből és így tudtam összespórolni. Alapból nem szoktam többet 5-nél költeni egy hónapba,sőt van olyan hónap hogy nem veszek ruhát. Most kicsit más hisz jön a tavasz és kellenek új ruhák mert fogytam 7-8 kilót és kell az utánpótlás ruhákból ami tényleg a méretem:))
2012. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Én a saját magam által kinőtt ruhákat hordom. Ezt a világon csak én tudom megcsinálni.
2012. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyáron óta nem vettem ruhát magamnak. Fogalmam sincs mit fogok felvenni, ha melegebb lesz. Hát igen mit tesz ha az ember sajnálja magától. A lányomnak ma is vettem 3 felsőt, előtte tavaszi nadrágot 2 darabot.
2012. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:

vettünk egy sarut nekem,aminek a pántjain gyöngyök vannak! 13 euró volt! elözö hónapban neki vettünk nadrágot,cipöt,pulcsit,minden olyat ami M.országon olcsóbb!

következö hónapban haza megyek,majd jól bevásárolok :D

2012. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

semennyit, van 10 fasza polom, 5 ingem, ezeket hordom valtasba. + van meg 1 farmer.


22/nemet találjátok ki :D

2012. márc. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
1 farmert hordasz mindig?
2012. márc. 30. 00:01
 9/29 A kérdező kommentje:
Én ma vettem 7db hosszujju felsőt 7 db topot 1 melttartót bugyival ebben a hónapban még 9 db melltartót 5 gatyát 2 ruhát de olcsók voltak mind
2012. márc. 30. 00:02
 10/29 anonim ***** válasza:
egy táskát,egy bokacipőt,egy balerinát és egy virágos kitűzőt,ami hajcsattként is hordható:)
2012. márc. 30. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!