Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Akiknek sok tetoválásuk és...

Akiknek sok tetoválásuk és piercingjük van, alapvetően ezt tartják szépnek? "Televarrt" párt választanak többségében?

Figyelt kérdés
Zsák a foltját alapon? :) Vagy ismertek olyan párt, ahol az egyik félnek abszolút nincs tetkója, pieringje, de a másiknak sok?
2012. márc. 30. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Én ismerek egy párocskát, a lány ilyen tipikus, szőke, kékszemű, modell, a srác meg visszafogottabb punk...szóval nem feltétlenül. De pl. piercingesemnek a férje tetováló. Tehát van akinek így, van akinek úgy.
2012. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem van több piercingem, és tetkóm is több(azért annyira nem sok). Viszont a barátomnak nincs egyik sem, és nem is tetszenek neki, de rajtam nem zavarja, hogy vannak. 20/L
2012. márc. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rajtam is több piercing, tetoválás van és az én párom sem szereti a testékszereket. Tetoválása egy van, de nem is akarna többet.

Egyébként valószínűséggel, egy hozzám hasonló stílusú pasira jobban felkapom a fejem, de ez nem feltétel.

2012. márc. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!