Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha megjön a menstruációm és...

Ha megjön a menstruációm és azalatt festetem a hajam tényleg befolyásolja h mennyire hat a festék? Valamint a sminktetoválásoknál is így van?

Figyelt kérdés
Ki van tetoválva a szemöldököm és az alsó-felső szemhéjam. A héten akarom megcsináltatni az ajkamat konturvonallal tetováltatni mi a véleményetek erről? valamint a héten fog megjönni és valóban befolyásolja? 18/L
2009. jún. 15. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
18 évesen??????? keményen nyomod....
2009. jún. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
Szexi lehetsz.
2009. jún. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Igazuk van az előzőknek... Műnő a láthatáron, már bocs, de 18 évesen, ez egy kicsit sok...

ráadásul ajakkontúr? 80as évek módjára? manapság az ajakkontúr meglehetősen közönségesnek mutat, de te tudod...

2009. jún. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Ez már rég nem divat. A legtöbben röhögnek az ilyeneken [szemöldöktetoválás, ajakkontúr..]
2009. jún. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Egyébként nem ez volt a kérdés....

Az utolsó válaszolónak hogy visszavágjak, hát én nem divatból csináltattam meg ezeket a dolgokat...kit érdekel hogy nem divat? én nem vagyok divatmajom...úgy látszik te az vagy, és kit érdekel hogy ki min röhög? ha nekem tetszik akkor miért ne csináltatnám meg?

egyébként meg lehet műnő vagyok..de te meg divatmajom,látszik hogy nincs saját egyéniséged , mindent divatból csináltatsz/hordasz, és mások véleményére adsz ahelyett hogy saját egyéniséged lenne...

2009. jún. 15. 17:46
 6/9 anonim ***** válasza:
32%

Az első vagyok...

1.: 18 évesen mért úgy akarsz kinézni mint egy 30 éves nő????? és 30 évesen meg 50 évesnek akarsz kinézni? nem hiszem...

A szem és a szemöldök tetoválás persze ha természetesnek látszik azzal egyetértek, de ezeket sem 18 évesen...

2.: Nem kell álltalánosítgatni, se az utolsó írójának, sem neked.

3.: ha a google-ba beirod h. sminktetoválás-mestruáció csak párszáz oldalt fog kidobni neked, és hamarabb megtudod a választ, mert itt szerintem nem sokra fogsz menni, ahogy látom:)

Természetesen ez a te dolgod h. hogy csúfitod el a testedet, ez a te életed!!!

22/L

2009. jún. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ra hatassal, nekem a tetovalasomat,akkor csinaltak,amikor megvolt mostmar idestova 6 eve es tokeletes!

Szerintem mindekinek a maganugye,h mit csinal magaval, a kerdezo nem arra volt kivancsi,h mi a velemenyetek rola!

Nekem a szemoldokom par szalbol all es vilagos barnaval van kitetovalva (nem kozmetikai,hanem igazi) Senki nem hiszi el,h tetovalas,nagyon termeszetes es jobb,mintha ceruzaval lenne megrajzolva, nem kenodik el!

En igaz mast nem tetovaltatnek az arcomra, de engem nem eredekel,h mas mit csinal.

2009. jún. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! A hajfestéses részhez nem tudok hozzászólni, mert nem festem a hajam...


Viszont amit a tetoválásról írtál, igaz... Sőt, ha menstruálsz, akkor nem is lehet tetoválást csináltatni, mármint az alatt a kb. egy hét alatt... és ezt a tetoválónak meg kellene kérdeznie, hogy megvan-e éppen neked, mert ha igen, akkor nem csinálhatja meg... (bár szerintem vannak, akik nem foglalkoznak ezzel...)


20/L

2009. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hülyeség, hajfestésre tuti nincs hatással:D
2010. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!