Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Titeket is felidegesít, mikor...

Titeket is felidegesít, mikor egy fullos nő azt mondja, szeretne olyan vékony lenni, mint én? Mit csináljak, hogy végre meghízzak, és ne érezzem magam olyan hülyén az ilyenek miatt?

Figyelt kérdés
Természetesen nem emiatt akarok meghízni, hanem amúgy is, de képtelen vagyok rá. Lapos az nem vagyok hála jó égnek, csak vékony, és egy csomó tök jó csaj azt mondja, olyanra akar lefogyni, mint én. És megőrülök már tőlük, minden álmom, hogy olyan szép legyek, mint ők, erre ők meg 43 kilók akarnak lenni 162 centire! Az a baj, hogy minden orvos mást mond, hogy miért nem tudok hízni (a pszichiáter szerint depresszió, a hormondoki szerint hormonális baj, szóval mind a saját szakterületükre fogják), és már nagyon utálom, de nem tudok mit csinálni magammal.
2012. márc. 30. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam igy.172 centihez 48 kiló.Br formás voltam,de csak ruhában,egyébként csont és bőr.

De az irigykedés ment,hogy de jó nekem.Nem volt jó,hizni akartam már-már görcsösen,voltam többséle dokinál,természetgyógyásznál is,de semmi.


Aztán lett egy nagy változás,új pasi,nyugalom,békesség,sok nasi,rendszeres étkezés,semmi stressz.Fél év alatt felhiztam 60 kilóra,csak azt vettem észre hogy nem jönnek rám a nadrágok.

Most már csak a kicsit megnőzz pocakomat kell formázni,egyébként végre van rajtam mit fogni.


Figyelj,tegyél rájuk magasról,ne foglalkozz senkivel.

Ne foglalkozz a kilóiddal sem,csupán 2 dologra koncentrálj.Minél stresszmentsebben élni,és rendszeresen enni.(bő reggeli,nasi tizóraira,bő ebéd,délután gyümölcs,csoki,este leves csak hogy reggelre megéhezz)

2012. márc. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt jó hallani, hogy valakinek sikerült. Itt van amúgy szerintem is a kulcs. A pasim tökéletes, csak még a szüleimmel lakom, és így tényleg elég gázos sokat enni meg nyugiban lenni. De jó hír, hogy a lakásunkat húsvét után kezdjük beépíteni, úgyhogy remélem fél éven belül én is elkezdhetem a nagy hízást! :)
2012. márc. 30. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nekem nem szokták mondani. Egyél, igyál
2012. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szoktam enni meg inni... ha nem szoktam volna, nem tenném fel a kérdést, mert nyilvánvalóan tudnám, miért nem bírok hízni :P
2012. márc. 30. 23:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Önmagában a zabálás sem elég,mert stresszes k9örnyezetben a gyomorideg felemészti és nem marad benned.

Vegyél nagy levegőt,épitgessétek a lakást,és gondolj arra,hogy nyugi lesz.Annyit már kibirsz.

2012. márc. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Régen én is irigyeltelek volna! Szerintem lehet a te alkatod is olyan szép, mint a formás, csak ízlés kérdése. :)

Gondolj bele, te azért vagy kifejezetten szerencsés, mert HÍZNI akarsz, magyarul mindenféle finomságból annyit ehetsz, amennyit csak akarsz... nutella, sütemények, tiramisu, pizza, hamburger... évek óta nem ettem már ilyeneket, mert én meg nagyon hízékony vagyok

De megértelek ennek ellenére. Tényleg lazíts, légy nyugodt, egyél minden nap nagyon finomakat és jókat, aztán lehet összejön. Ha nem akkor esetleg elkezdhetsz valami olyasmi edzést, ami növeli a súlyodat, nem pedig tovább fogyaszt. :)

2012. márc. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Mondasz valamit! El se tudom képzelni, milyen rossz lehet valakinek, hogy nem eszik semmi finomságot, mert nem akar hízni. Szóval kösz hogy mondtad, most így belegondolva tényleg jobb egy kicsit. És a gyomoridegben is van valami.

De amúgy már egy-két hónapja rájöttem, hogy tök jól összejöttem a dolgaim, hiába nem így akartam, dehát mégis van egy tök jó pasim, aki eddig nem volt nekem elég jó, mert arra koncentráltam, hogy mije nincs, nem arra, hogy mije van. És most végre úgy érzem, hogy tényleg jó vele. Meg hát a mai világban kinek adatik meg az, hogy ennyi idősen saját lakása legyen? Igaz, hogy anyós lakásának a tetőtere, de akkor is csoda, hogy ennyit is kaptunk.

2012. márc. 31. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!