Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manapság mi számít műnőnek?...

Manapság mi számít műnőnek? Elég érdekesnek tartom hogy azok akiknek szilikonmellük van még azok és természetes szépségnek gondolják magukat.

Figyelt kérdés

Itt egy példa: [link]

"nem az a tipikus modell alkat, de természetes szépség, nem műnő..."

és még egy [link]

Róla is azt mondták vmilyen videóban(csak most nem találtam meg) hogy megvan elégedve magával és hogy ő természetes szépség, minden eredeti rajta...kivéve a melle.


Most akkor ez hogy is van ? Tehát akkor ki a műnő ha azok a nők nem számítanak annak akikben konkrétan műanyag van?????

Vagy akkor műnő csak az akinek mindene megvan?:

éden niki: [link] például?

Nem értem...


Szerintem már az is műnő akinek műhaja van...



2012. márc. 31. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első linknél már röhögő görcsöt kaptam...

Műmell, festett szőke, műköröm, kiló festék, igazi plázapi.csa... nekem ez a műnő.


A természetes szépségbe legfeljebb a körömfestés és a hajfestés fér bele nálam, de egyértelműen azok a nők természetes szépségek, akiken minden természetes, tehát eredeti. Illetve a természet alkotta szépre, nem egy sebész, egy sminkes, egy hajszobrász, egy stylist, stb. stb. stb....

2012. márc. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezen már én is elgondolkoztam. Számomra az a természetes szépség, akinek mindene természetes: hajszín, mell, orr... És aki nem sminkkel szép, hanem anélkül is.
2012. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Te látod jól. Természetes szépségnek az számít, akinek genetikailag jó alakja van, smink nélkül is szép arca, szemei.


Teljesen mindegy, hogy milyen plasztikai beavatkozásról vagy "szépítésről" van szó, ha valakin csináltak ilyet, akkor az már semmiképp sem természetes.

2012. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
teljesen egyetértek veled
2012. márc. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nálam azért a festett haj még belefér...talán a műköröm is bár..az már tud sok lenni.

nálam a természetes szépség valahogy ilyen: [link]

[link]

[link]

2012. márc. 31. 17:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Jah, pasiktól gyakran hallom, h nekik a természetes szépség tetszik! Erre a plázában a műmellű, platina műhajú, műkörmös, agyonszolizott, feltöltött szájú nőt úgy nézik majd kiguvad a szemük.

Sok pasi egy barátnőmre is azt hiszi, h természetse szőke, holott ordít róla, h az a fehérszőke igencsak festett.

2012. márc. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A pasik hülyék :/ azt se tudják miről beszélnek.Érdekes hogy szinte semelyik pasinak nem tetszik a szilikon, sőt egyenesen "irtóznak" tőle...aztán egy szilikonmellű csajra mindegyik előbb mondja rá hogy gyönyörű szép mint egy kisebb de természetes mellű nőre...

Aztán azt is szokták mondani hogy " de ezeket csak megba.zni jó" ..de könyörgöm! ha nem tetszik nekik a műmell akkor miért is akarnak megdugni egy ilyen nőt???

2012. márc. 31. 18:08
 8/10 anonim ***** válasza:
Amikor egyszer kértem pasiktól, h mutassanak nekem "természetes szépségeket", szinte mindenki az átszabott, fotosoppolt sztárok fotóit mutatta meg.(Pl Voksán Virág, nem akarom bántani-de nem egy természetes szépség)
2012. márc. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Számomra ő egy igazi természetes szépség:


[link]



[link]



[link]



[link]



Persze itt még fiatal volt :)

2012. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Voksán Virág tényleg nem természetes de attól hogy valaki nem természetes lehet szép ez Virágra teljesen ráillik mert ő gyönyörű!!
2012. ápr. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!