Szép lány vagyok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 2. 20:59
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
60%

Sokaknak az anonimitás, az internet - vélt - biztonsága jelenti az egyetlen módot arra, hogy őszintén megmondhassák a véleményüket, máskülönben nem merik.

Szánalmas.


Az, hogy névtelenül írhatok, nem jelenti, hogy parasztként kell viselkednem más emberekkel.


Egyébként meg mozognod kéne, és a hajaddal tényleg kezdj valamit.

2012. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
# 12-es válaszolónak részben igaza van. A szebb lányokat tényleg lecsúnyázzák itt. Valljuk be őszintén a kérdező jóindulattal sem nevezhető szépnek, sőt átlagosnak se, mégsem írta senki, a 12-es válaszolón kívül, hogy csúnya. De egy kis akaraterővel, segítséggel mindenki lehet szép. Pl sport, új frizura másik szemüveg.
2012. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%

Kitti, te vagy?


Bocsi, csak van egy volt osztálytársam, elég rég láttam, rettentően hasonlítasz rá...

amúgy nem vagy szép, de lehetnél szebb valami előnyösebb hajjal, más öltözékkel, és ha van felesleged, akkor néhány minusz kilóval

2012. ápr. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
Kezd el sportolni,minél előbb. Ez a haj borzalom,vasald ki vagy én nemtudom,csak így ne hord. Szemüveg helyett lehetne kontaklencsét,de ha nem futja rá,akkor fesd ki szépen a szemed. Ezt a nagymamás pólót meg felejtsd el !!!
2012. ápr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy szép.. ha tornáznál akkor átlagos lehetnél,de az arcod miatt szerintem már alapból nem lehetnél ,,szép" ,bár a szépség relatív ,szóval. : )
2012. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Ja és egy kis szemöldökigazítás sem ártana... Illetve napozhatnál is,vagy mondjuk heti 1x szoli. De ne csirkésre sülj,csak érj el egy szép színt.
2012. ápr. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Na végre... valakik legalább megmondják az igazat rajtam kívül...
2012. ápr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem átlagos :) Egy új frizura sokat dobna.:) Új szemüveg? :D off:tetszik a toppod :dd
2012. ápr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
58%

Nem vagy szép. Így! Hidd el, szépnek lenni csak stílus kérdése. Stílusos pedig úgy lehetsz, ha a hajadat, sminkedet, testedet, ruhatáradat úgy alakítod, hogy a lehető legelőnyösebben álljon. Esetedben: kicsit nöceszd meg és vasald ki a hajad, fogyj le úgy 5-6 kilót, sminkelj szolidan: szempillaspirál, pirosíto, szájfény. A bőröddel ahogy látom nincs para, örülj neki! Öltözz csinosan, pl tavaszra rövidujjú blúz, farmer, 2-3 centis magassarkú vagy balerina. Mivel elmultál már 18, veheted ezeket kicsit szexibbre is. A hajad a legrosszabb és, hogy alapjaiban nem vagy természetes szépség, de ezen meg a smink segit. De persze nem a körbehuzzuk feketével a szemunket dolog. A barna szemhéjpudert is kiprobálhatod.

Hidd el a legtöbb jo csaj nem nézne ki sokkal jobban nálad, ha ennyire nem tenne érte semmit, mint te. Hajrá!

2012. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Az alapokkal nincs baj, de így nem vagy szép. Hangsúlyozom, így! Ugyanis egy jobb, fiatalosabb öltözék, egy divatosabb szemüveg, és egy jó tépett frizurával máris sokkal nőcisebb, szebb lennél.
2012. ápr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!