Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb. ekkora mellre hordhatok...

Kb. ekkora mellre hordhatok melltartót? 14 éves lányok nektek mekkora melletek van? ( images. Google.com-ról ha megkérhetlek titeket akkor töltsetek fel képet )

Figyelt kérdés

[link] <-- ekkora a mellem.


[link] <-- ilyen melltartó csak kisebb méretben.


2012. ápr. 4. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Biztos hogy épp eszű ember nem tölt fel képet a melléről.. Amúgy meg nem tök mind1 mekkora? úgyis nől még..
2012. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem az én mellem, és nem is azt kértem hogy fényképezzék le...
2012. ápr. 4. 13:14
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. mérd meg a mell alatt a körméreted egy centivel

2. mér meg a mell körméreted a csúcsánál

3. keress egy táblázatot melltartó méretekről

4. ha nincs melltartó a méretedben nem kell még hordanod melltartót...

2012. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
61%
Nyugodtan!Szerintem 70-es vagy 75 a melltartóméret!Nekem is ekkora kb.,és én is hordok
2012. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A mellbőségem 64 cm, és a mellalatti pedig 70 cm. Akkor erre lehet? Nem tudok eligazodni a táblázaton. 14 éves lánynak ez szerintetek nagyon kicsi? Az osztálytársaim napi szinten azért cikiznek mert nagyon kicsi és mert egyedül nekem nem jött még meg a menstruációm. :'((
2012. ápr. 4. 13:39
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Első válaszadó. Egy épeszű ember tudja, hogy nem nől a mell, hanem nő.
2012. ápr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a cipőben járok.Csak annyi,hogy engem nem cikiznek.Tegnap elmentem melltartót venni. De nem találtam jót. 70A-t próbáltam,de a szélénél kinyomta a mellem. De a nagyságánál meg majdnem hogy nagy volt a melltartó.Szóval még várok én is. 14/L
2012. ápr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

A mellbőségem 64 cm, és a mellalatti pedig 70 cm.


[link]


akkor a te méretedre nincs melltartó... a 70/A a lenne a jó ha nőne még a melled (82-84cmnek kellene hozzá lennie a mellbőségednek)


addig hordj trikot vagy topot... a többiekkel meg ne foglalkoz.. unokahugomnak 14 évesen hirtelen nőt meg a melle, akkor meg azzal cikizték hogy zoknival tömi a melltartóját

2012. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Felcserélted a két számot. A mell alatti a 64, és a mellbőség a 70. (Gondolom.)

Rám amikor ekkora volt(na nem mintha most sokkal nagyobb lenne), az egyedüli, ami jó volt rám, az a C&A-ban, tesco-ban, auchan-ban kapható direkt gyerekeknek gyártott nem merevítős, hanem kicsit szivacsos melltartó volt. 65 AA elvileg a méreted, de próbáld fel.(A tesco-ban van így írva, a másik kettőben a 10-12 vagy a 14-16 éveseknek való lesz jó.)

2012. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi a melled.Szerintem erre egy top is bőven elég.Én is így voltam.Aztán egyszer csak megnőtt és cikiztek a fiú osztálytársaim,hogy tömöm.És az egész osztály előtt levettem a pólóm,hogy bebizonyítsam azt hogy nem tömöm.
2012. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!