Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kb. ekkora mellre hordhatok...

Kb. ekkora mellre hordhatok melltartót? 14 éves lányok nektek mekkora melletek van? ( images. Google.com-ról ha megkérhetlek titeket akkor töltsetek fel képet )

Figyelt kérdés

[link] <-- ekkora a mellem.


[link] <-- ilyen melltartó csak kisebb méretben.


2012. ápr. 4. 13:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
figyelj ugyanebben a cipőben járok! Mindent csúfolt hogy milyen kicsi amikor már a többieknek minimum kétszer ekkora volt..de nyugodj meg..úgysem te szabályozod hogy milyen ütemben nőjön. nekem még mindig nagyon kicsi lassan de biztosan azért növöget..egyébként 17 éves korig végig fog nőni ..egyszercsak beindul és megnő a kétszeresére,háromszorosára..ha meg kicsi marad akkor sem kell aggódnod mert lesz majd egy fiú akinek nem ez számít és így vagy neki tökéletes:) 14/l
2013. aug. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon kicsi a melled 14 évesen. én is ennyi idős vagyok, de nekem már nagy. Egyetértek az első válaszíroval, hogy épp eszű ember nem tölt fel magárol ilyen képet!!!
2013. aug. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Mint már leírta, és egyébként az oldalról is látszik (mellnagyobbítás), a képen nem ő van, csak OLYAN a melle, mint a képen lévő nőé. Ha pedig te sem úgy gondolod, hogy nem épeszű a kérdező, csak úgy kijelentetted ezt az egyébként tényleg igaz kijelentést, akkor szerintem felesleges volt a válaszod. Mert az, hogy neked 14 évesen óriási melleid vannak, ne haragudj, de itt szerintem senkit sem igazán érdekel, de legalábbis nem hasznos infó, ami a tárgyhoz tartozik. (A kérdező pedig azóta 15-16 éves, és lehet, hogy már egyáltalán nem ez a helyzet áll fenn.)
2013. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!