Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Hogyan nézhetnék ki idősebbnek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, de általában kevesebbnek néznek. Ez eddig nem zavart, de most egy saját vállalkozást tervezek és jó lenne, ha a tárgyalásokon nem az lenne a benyomásuk az üzletfeleknek, hogy egy tinivel tárgyalnak. Hogyan sminkeljek, hogy hordjam a hajam, milyen ruhát vegyek fel, hogy idősebbnek tűnjek a koromnál? A hajam egyébként középhosszú, göndör, nagyon dús, aminek csak nagy küzdelmek árán tudok rendezett kinézetet kölcsönözni.
2012. ápr. 4. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Addig örülj még kevesebbnek nézel ki!!!
2012. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az előttem szólóval. Pár év múlva örülni fogsz a fiatalos vonásaidnak.

Egyébként ami általánosságban öregít:

a sötétebb árnyalatú szemöldök (hozzád illőnél)

erős arcpír

konty.

Véleményem szerint a göndör haj fiatalít, szóval ha nagyon zavar a hajad göndörsége keratinos kezeléssel tudsz lágyítani rajta (én ezt tettem).

2012. ápr. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. ápr. 9. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!