Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hoodia www.fogyi. Ws rendeltet...

Cintikebabby kérdése:

Hoodia www.fogyi. Ws rendeltetek már?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki erről az oldalról? ha igen eredeti a termék? vagy használ? az lenne még a kérdésem hogy hány nap után észlelhető a hatása ennek a készítménynek?

2012. ápr. 4. 15:37
 1/2 anonim válasza:
Szia én a Hoodirendeles.com-ról rendeltem, 7 napot vártam rá. Szerdán érkezett meg és el is kezdtem szedni. Első nap 2-őt vettem be, de éjszaka nem tudtam tőle aludni, annyira felpörgetett. Tegnap és ma már csak 1 szemet, teljesen elveszi az étvágyamat. Mellette rendszeresen sportolok 40 percet heti 5X.
2012. ápr. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 domani1325 válasza:
én mással rendeltetem, 15 napja szedem, 69-70röl 66ra fogytam le 15nap alatt, tornázni nem tornáztam semmit, de mielött elkezdtem szedni, folyamatosan tornáztam minden nap, és semmit sem használt...a fogyokúra sem...de ez "egy csoda" csak ajánlani tudom.
2012. ápr. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!