Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy tetkót szeretnék a középsö...

Egy tetkót szeretnék a középsö ujjamra kicsit. Love felirattal és hát gyűjtenem kéne rá és megtudnátok nekem mondani hogy mennyibe kerül? Ja és nem szinest akarok

Figyelt kérdés
ujj tetkó kicsi nem szines love felirattal
2012. ápr. 6. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
és majd mikor mutogatod mondjuk messziről és a tetkót senki se látja, csak azt h a középső ujjad az égre mered az tök zsír lesz
2012. ápr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mért akar minden második lány ilyen tetkót?:O Divatmajom vagy.Inkább találj ki vmi egyedibbet,mert marha ciki lesz majd találkozni vkivel akinek ugyanilyene van.
2012. ápr. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszii :) de nekem ez teccik és ilyenem lesz..:))
2012. ápr. 7. 11:54
 4/8 A kérdező kommentje:
amugy tudom hogy sok embernek van ilyen :) és azért tecccet meg mert sok emberen láttam :)éshát nekem is kell ilyen
2012. ápr. 7. 11:57
 5/8 anonim ***** válasza:
a helyedben ezt nm reklámoznám..
2012. ápr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mert??? ésmit ne reklámozzak???:O
2012. ápr. 8. 13:26
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Melyik része nm tiszta annak,hogy gáz lekoppintani más tetkóját és hogy ezzel meg pláne ne villogjál?Szerintem érthető voltam.
2012. ápr. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem lekoppintottam!!!!!!!jolvan! másoknak is volt ugy nemcsak nekem hogy megteccett valamii és akkor öis olyant szeretne!!ez nem lekoppintás.....
2012. ápr. 10. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!