Kezdőoldal » Számítástechnika » Weblapkészítés » Ha honlapot akarok (ingyeneset...

Ha honlapot akarok (ingyeneset) csinálni, de még soha nem csináltam, akkor tudnátok olyan oldalt mondani, ahol le van írva, mit hogy kell, mi micsoda?

Figyelt kérdés

A szerkesztés menete,vagy pl mi is az a domain, hogy kell csinálni stb.

Van egy honlap ötletem, melyre már a tartalmat írogatom, de lassan szeretném feltölteni, és szeretném addigra tudni, mit-hogy kell, ezért szeretnék, egy olyan oldalt, ahol minden le van írva, egy amolyan gyorstalpaló.Mindenképp én akarom csinálni,nem pedig megkérni valakit, vagy megfizetni, mert meg is akarom tanulni.


2012. márc. 5. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
2012. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Nem írja le konkrétan, de ha végignézed a html+css oktatósorozatát, és a photoshop kezdőknek 1-10 c. videósorozatát, (ingyen van minden) akkor abból már egy alapot majd össze tudsz hozni. Aztán a PHP-t megtanulod, és utána komolyabb weboldalakat is összedobhatsz.

2012. márc. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!