Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Rövid ajak pc? Méretezés?

Rövid ajak pc? Méretezés?

Figyelt kérdés

Mit csináljak ha megvan már több mint 3 hete az ajak piercingem és állandóan a lyukba süllyed? Csak úgy tudom megoldani ha hosszabbat veszek? És a méretezés az hogy van? Mert nekem olyanra lenne szükségem ahol a Pc talpa nagyobb és maga a piercing is hosszabb csak sajnos nem értem a méretezést,

1,6x8x4mm ez jó lenne? Mint már mondtam csak annyit szeretnék a talp nagyobb legyen mert besüllyed állandóan, és hogy a pc is hosszabb legyen mert így nem tud belül a hús begyógyulni.

Tudnátok segíteni? Nem vagyok biztos hogy jól értelmezem a méretezést és netről rendelek ezért jobb ha biztosra megyek


Köszi! :)


2012. ápr. 6. 23:22
 1/2 anonim ***** válasza:

az 1.6 az a piercing szárának a vastagságát jelenti. a 8 az a szár hossza, a 4 az golyó, tüske nagysága.

pl:. [link]


amúgy 12mm ajánlok a szárhosszhoz, mármint akkora már nem vág be. az, hogy 1,2es vagy 1,6 szárvastagságot választasz az rajtad múlik. a talp mérete nem változó, de ha leváltod egy hosszabb szárúra a piecingedet akkor már nem fog belevágni a bőrödbe. pl:. [link]

2012. ápr. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2012. ápr. 7. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!