Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a baj a ducival? mitől...

Mi a baj a ducival? mitől tehén? miért a gebék tetszenek mindenkinek? nem értem, ronda minden ruha lóg rajtuk, de egy ducit felöltöztetsz akkor mutat is.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 9. 00:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak gebék és ducik vannak... Ott vannak még a vékony lányok is. És nekem a vékonyak jönnek be:)
2012. ápr. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

pff:Dméghogy minden ruha lóg rajta???

a duciknak meg kibuggyannak a hurkáik

nem tudom melyik a rosszabb

2012. ápr. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez két véglet. Szerény véleményem szerint egyik sem jó. Egyébként sokféle méret van, mindenki öltözködjön a sajátja szerint és akkor nem feszül, nem lóg.

Máskülönben ízlés kérdése. Valakinek kifejezetten a telt nők tetszenek.


20/L

2012. ápr. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodj már kicsit, te bármilyen ízlést meg tudsz magyarázni? Pl. hogy miért a kék a kedvenc színed? Mi van akkor, ha ránézek valakire és az agyam akkor jelzi, hogy SZÉP, ha lóg rajta a ruha? Attól függetlenül, hogy egy hosszas társadalmi agymosás eredménye a többségnél, a végeredmény mégis az, hogy ugyanúgy semmi racionális nincs abban, hogy milyen ember tetszik, mint hogy milyen zene, könyv, festmény akármi. Az a látvány küldi a tetszik jelet az agynak, ami. Ha neked a duci a szép, vajon arról le tudna beszélni bárki? Át tudna kódolni? Tessék, próbáld ki, hogy tetsszenek a 40 kilósok.. ugye hogy nem megy. Akinek meg a gebe tetszik (utálom a szót), annak meg hiába magyarázod, hogy szexi a hurka.


Ha lesz megoldásod arra, hogy hogy tetsszen más, mint ami tetszik, szólj, szerintem sokan örülnének neki, ha több tudatosság lenne ebben.

2012. ápr. 9. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért, a nem kockáshasú, nem sportossal mi a baj?
2012. ápr. 9. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kövérnek érzed magad, tessék odafigyelni az étrendedre és a napi rendszeres mozgásra. Ha túl vékonynak érzed magad, akkor is ugyanezt kell tenned. Vannak akiknek alkatukból kifolyólag kockás a hasuk, vannak akik kemény edzések árán sem érik el. Mindenki másmilyen, és épp ezért mindenkinek más tetszik. Szerintem sokkal esztétikusabb egy karcsú (nem gebe!) lány, mert azt sugallja, hogy egészséges és fitt. De természetesen minden alkathoz meg kell találni a legelőnyösebb ruhát.
2012. ápr. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez alkattól is függ. Rajtam van súlyfelesleg, de arányos homokóra alkatom van, rajtam nagyon sok minden áll jól (persze semmi olyan, amivel kiemelem a többletsúlyomat), de egy ugyanolyan testsúlyú és magasságú alma alkatú lánynál már sokkal jobban oda kell figyelni, mert nem olyan előnyös a testfelépítése.

Viszont ha valaki karcsú, attól még nem lesz gebe, és nem lóg rajta a ruha. Én szívesebben lennék vékonyabb (már teszek is érte!) mert tény, hogy általában szebb, és nem utolsó sorban egészségesebb is, ha valakinek ideális a súlya.

Mindazonáltal nem gondolom, hogy mindenki tehén lenne, aki duci (szerintem ez leginkább slamposságtól függ), de azt sem gondolnám, hogy a gebék tetszenének mindenkinek.

2012. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

NEM! nem feltétlen lóg a vékonyabbakon a ruha. és most nem a csontvázakról beszélek. az átlag vékonyakról!

És NEM nem minden duci lánynak buggyannak ki a hurkái!

Lehet ízlésesen is. Voltam én vékony,duci most olyan jó husis fajta vagyok!:D ez a középút a legjobb. persze élvezném ha lapos lenne a hasam, de amíg nem hatalmas addig nincs vele bajom. Vékonyként feszülős ruhákat hordtam => nem lógott. a bővebb ruha eléggé fura volt.

duciként => ízlésesen feszülős ruhákat hordtam.annyi,hogy nem buggyantak ki a hurkáim, de nem bő ruhákat hordtam, mert egy bő ruha csak rontott rajtam. fujj 8x akkora lettem tőle. sok fekete, mell alatt kötött. Igyekeztem ízlésesen :)

Most azt hordok amit akarok, de a bő ruhákat még mindig nem szeretem :)

2012. ápr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettőnek teljesen igaza van.

Engem inkább az zavar, hogy sokan miért más kinézetével, ízlésével foglalkoznak (pl kibuggyan a háj a csípőnadrágból, vagy nincs is melle a mély dekoltázshoz), nekik az miért fáj? Saját háza táján söprögessen mindenki...

2012. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az a baj, hogy a gebéket és a vékonyakat sokszor egyként emlegetik, pedig két külön kategória. szerintem a vékonyság sokkal jobb, mint a duciság. ha kövérnek érzed magad, azt tanácsolnám fogyózz. ^^ tudom, hogy mostanában nagyon nagy teret kapott az a vélemény, hogy azok a lányok, akiken van plusz kiló és a ducibb kategóriába tartoznak, azok most már a menők, meg azok jönnek be jobban a fiúknak, de én ebben nem hiszek. szerintem a vékonyság mindig sokkal jobb lesz, mint a duciság.
2012. ápr. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!