Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik parfümöt mikor használjam?

Melyik parfümöt mikor használjam?

Figyelt kérdés
Van otthon Azzaro Chrome, Hugo Boss Element és Marc O'Polo New Signature parfümöm. Csak nem tudom melyik illatot mikor lenne érdemes magamra fújni. Az Azzaro-t érzem a legkönnyebbnek, aztán a Hugo inkább könnyebbnek tűnik mint erősnek. A Marc O'Polo meg tipikusan férfias erős, intenzív.

2012. ápr. 9. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Egy parfümöt használj és ha kifogy ott lesz a többi.

Amelyik a legjobban ízlik, de mindig csak keveset, mert a túl sok, az túl sok!

A Hugot ismerem, én azt ajánlanám :)

2012. ápr. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Véleményem szerint a könnyebb Azzaro tuti nyári, nappali viselet, ezt ismerem, nekem is bejön.A Marc O'Polo ha nagyon férfias,intenzív, akkor inkább éjszakára való, vagy komolyabb alkalmakra. Nagyban függ az egyéniségedtől is, hogy melyiket mikor viseled!

Egyébként én úgy vagyok a parfümökkel. hogy mikor melyikhez van hangulatom, azt viselem!

2012. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Hát valahogy az Azzaro nekem nagyon ilyen tavaszi-nyári. Hugo-t most annyira nem nagyon használom, pedig ez a Hugo Element se rossz illatú. Marc O'Polo-t pedig inkább buliba.

Köszi a segítséget!

2012. ápr. 16. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!